Bez abonamentu

Smartfon bez abonamentu w ratach 0%? Nowość w ofercie Orange

Orange postanowiło rozszerzyć ofertę sprzedażową smartfonów bez abonamentu. Dotychczas urządzenia mogliśmy kupować jedynie za pełną kwotę, ale to się właśnie zmienia. Okazuje się, że pomarańczowi pozwalają nabyć jeden z ponad 70 modeli w systemie ratalnym 0%.

Bez abonamentu

Bardzo często wybieramy smartfony w ofercie abonamentowej, przy której zobowiązujemy się do spłaty zobowiązania przez okres 24, 30, 36, a nawet 38 miesięcy. Jednak, w wyniki zdarzeń losowych nasza nowiuteńka elektronika może ulec uszkodzeniu. Upadek smartfona często kończy jego żywot lub oznacza mało opłacalną naprawę. W takich sytuacjach często wybieramy się do jednego ze sklepów z elektroniką i nabywamy sprzęt na raty. Co, jeśli moglibyśmy “dokupić” urządzenie u operatora?

Raty zero procent bez abonamentu

Kupno smartfona, często drogiego, oznacza konieczność nabycia go w systemie ratalnym. Nie każdy fan elektroniki użytkowej może ot tak wyłożyć na sprzęt kwotę kilku tysięcy złotych. Problem w tym, że tak zwane oferty “zero procent” oferowane są głównie przez sklepy. Nie jest to najwygodniejsza forma. Rozsądniej byłoby “dobrać” kolejne urządzenie do abonamentu i spłacać je na jednym rachunku. Właśnie to zaczyna oferować swoim klientom Orange.

Do wyboru mamy ponad 70 modeli smartfonów. Po wyborze konkretnego modelu i wypełnieniu dokumentów może zacząć cieszyć się nowym urządzeniem. Co ważne, nie ponosimy tutaj tak zwanej opłaty na start.

Źródło: Informacja prasowa * *

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...