Smartfon OPPO pracujący pod kontrolą Windows Phone? Bardzo możliwe…

Jeszcze do niedawna mało kto w Europie słyszał o chińskim producencie smartfonów. Jednak po Oppo po wprowadzeniu kolejnego urządzenia z linii Find, zyskuje na popularności. Dotychczas firma produkowała jedynie słuchawki pracujące pod kontrolą Androida, to może się zmienić.

OppoSkleić750x300

 

Rynek producentów smartfonów pracujących pod kontrolą Windows Phone został zdominowany przez Nokię. Finowie są w tym temacie niekwestionowanym liderem, posiadającym 80% rynku. To całkiem sporo, nawet biorąc pod uwagę niewielką popularność mobilnych okienek. Mimo, to inni producenci również próbują swoich sił i wprowadzają do sprzedaży coraz to nowsze urządzenia z WP.

Tym razem to Oppo postanowiło zawalczyć o miejsca na pułkach sklepowych. Li Ying Ming (Dyrektor ds. marketingu) poinformował o planach firmy,  związanych z wprowadzeniem do swojej oferty urządzenia pracującego pod kontrolą Windows Phone. Mało tego, umieścił w internecie zdjęcia atrapy Oppo Find 5 w wersji z Windows Phone.

Z racji tego, że firma otworzyła oficjalny europejski sklep, możemy się spodziewać dostępności nowego urządzenia nawet na starym kontynencie. Oczywiście, mam na myśli oficjalny kanał dystrybucji.

Źródło: gizchina, cnbeta 

Dodaj komentarz

263 More posts in mobile category
Recommended for you
TikTok
TikTok zagrożeniem bezpieczeństwa? Według armii USA — tak

Żołnierze pełniący służbę dla Stanów Zjednoczonych nie powinni korzystać z aplikacji TikTok. Tak przynajmniej twierdzą przedstawiciele...