Smartfon z 8-rdzeniowym procesorem i 3 GB RAMu za 200 dolarów – takie rzeczy tylko w Chinach!

W połowie lipca na chińskim rynku zadebiutuje dość mocny sprzęt w postaci „Oukitela U9”. Gdy przypatrzymy się uważnie designowi urządzenia oraz jego specyfikacji technicznej, jedyne co odróżni go od modeli bardziej znanych marek to jego śmiesznie niska cena.

„Oukitel U9” jest nową propozycją w szerokiej ofercie tanich i dobrych smartfonów przeznaczonych na rynek chiński. Urządzenie pochodzi od jednego z mniej znanych producentów, którzy planują podbicie światowych rynków, wykorzystując do tego sprawdzone narzędzia – wydajna specyfikacja techniczna łącząca się z niską ceną.

Przeznaczając kwotę dwustu dolarów (cena nieoficjalna), otrzymujemy w zamian sprzęt wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli), pokryty szkłem 2,5D. W smartfonie znajdziemy także: 8-rdzeniowy 64-bitowy procesor „MediaTek MT6753”, którego wspomaga 3 GB pamięci RAM, 16-megapikselowy aparat fotograficzny wyprodukowany przez „Sony”, moduł łączności LTE, który działać ma w każdej sieci 4G. Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego „Android 5.1 Lollipop”.

 

Na dzień dzisiejszy nic jeszcze nie wiadomo na temat pamięci wewnętrznej na dane, pojemności akumulatora oraz pozostałych podzespołach urządzenia, które zainteresowałyby przyszłych nabywców. Wiemy jednak wystarczająco, aby stwierdzić, że stosunek jakości do ceny jest znakomity.

Premiera rynkowa smartfona ma nastąpić w połowie lipca, a według nieoficjalnych źródeł, jak wspominałem na początku artykułu, przyjdzie zapłacić za niego użytkownikom około dwustu dolarów. Jeśli urządzenie zwróciło waszą uwagę, istnieje spora szansa, że to zdoła trafić w wasze ręce, ponieważ gadżet ma być dystrybuowany za pośrednictwem serwisów internetowych oferujących wysyłkę także do Polski.

Źródło: Neowin.net

_____________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znaleźć możecie szeroką gamę inteligentnych telefonów w zawsze atrakcyjnych cenach.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...