You are here
Smartfony w Orange w ratach 0 proc. dla wszystkich! artykuły News 

Smartfony w Orange w ratach 0 proc. dla wszystkich!

Orange pozwala kupować urządzenia na raty również osobom nieposiadającym usług w sieci. Z oferty mogą skorzystać zarówno użytkownicy indywidualni, jak i firmy.

Orange
fot. Orange

Orange, jak wy mi teraz zaimponowaliście — powiedziałby Siara z Killera i miałoby to wiele wspólnego z moją opinią odnoszącą się do działania Pomarańczowych. Operator zdecydował się bowiem otworzyć na klientów spoza sieci. Od teraz z rat 0 proc. na zakup smartfonów, zegarków i elektrycznej hulajnogi mogą korzystać osoby nieposiadające żadnej usługi w Orange.

Raty 0 proc. w Orange dla wszystkich

Pomarańczowy operator sieci komórkowej poinformował o rozszerzeniu swojej sprzedaży urządzeń na raty 0 proc., która od teraz obejmie również klientów spoza sieci. Niemniej, osoby związane z Orange otrzymają dodatkowe rabaty na zakup urządzeń, co może skłonić do związania się z telekomem.

Pełną listę sprzętu znajdziecie na stronie Orange, jednak wspomnę, iż w grę wchodzą najnowsze iPhone’y, flagowe Samsungi, świeżutkie Xperie od Sony oraz notebooki HP, zegarki Apple, a nawet hulajnoga Xiaomi i deskorolka Kawasaki. Gra warta świeczki? Owszem, zwłaszcza że koszt zakupu urządzenia rozłożono na 20 równych i co istotne, nieoprocentowanych rat.

Jak podaje Orange, oferta nie wiąże się z weryfikacją bankową, a co za tym idzie, raty nie obciążają historii kredytowej nabywcy. Sensownie, szczególnie że mówimy o RSSO 0%. Mało tego, decydując się na rzeczoną ofertę Orange, możemy wybrać dodatkową ochronę urządzenia. Orange Smart Care (9,99 zł miesięcznie) oraz Orange Smart Care Premium (15,99 zł miesięcznie) sprawią, iż w razie awarii nie zostaniecie z problemem sami. W pierwszym wariancie zabezpieczycie się od naprawy ekranu do kwoty 1000 zł rocznie, w drugim operator chroni was od wszelkich uszkodzeń mechanicznych, a nawet zalania wodą. Możliwa jest także wymiana urządzenia na nowe, pozbawione wad.

Czy warto, każdy musi ocenić sam. Jeśli preferujecie kupno urządzeń poza systemem ratalnym, zobaczcie naszą ofertę.

Źródło: Orange

Related posts

Leave a Comment