You are here
Smartwatch od HTC już w przyszłym roku News 

Smartwatch od HTC już w przyszłym roku

Producenci smartfonów muszą poszerzać swoje horyzonty. Posiadanie telefonów w portfolio to za mało.  Większość firm oferuje również inteligentne zegarki, które zyskują coraz większą popularność. HTC wciąż nie ma takiego produktu w swojej ofercie, ale w przyszłym roku może się to zmienić.

htckoniec

Smartwatche są już w sprzedaży od dawna i każdy liczący się na rynku producent posiada tego typu urządzenie. No prawie każdy. HTC jest firmą, która jako jedna z pierwszych zaczęła produkować smartfony. Na tamte czasy ich urządzenia były rewelacyjny. Teraz niestety sytuacja się zmieniła, a firma chyba nie do końca umie się w niej odnaleźć stąd słabe wyniki finansowe. Jednak na początku przyszłego roku może się to zmienić. Evan Blass opublikował tweeta, w którym podaje szczątkowe informacje na temat inteligentnego zegarka HTC. Smartwatch miałby zostać zaprezentowany już za kilka miesięcy, a mianowicie w lutym 2016 roku. Urządzenie nazwano One watch, nawiązując do flagowej serii smartfonów One. Niestety nie ma żadnych informacji dotyczących specyfikacji urządzenia. Wcześniejsze plotki głosiły, że będzie on wyposażony w okrągły ekran o rozdzielczości 360 x 360 piksela. Miałby to być zegarek bardziej sportowy niż eleganci, co obecnie jest dosyć dziwne. Producenci stawiają na design podobny do klasycznych zegarków, ale może w tym HTC szykuje coś zupełnie innego.

Mam nadzieję, że naprawdę w lutym zobaczymy One watcha. Szkoda, że tak późno. Smartwatche są przydatnymi gadżetami. Owszem można bez nich żyć, bo nie są niezbędne, ale znacznie ułatwiają korzystanie ze smartfonu, bowiem wiele rzeczy można zrobić bez wyciągania telefonu z kieszeni. 

 

źródło: gsmarena

____________________

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Related posts

Leave a Comment