Sony Xperia Tablet Z trafi prosto do kuchni

Producenci upodobali sobie wprowadzanie na rynek powiększonych lub pomniejszonych wersji swoich flagowych modeli smartfonów. Sony też postanowiło zagrać w ten sposób i choć chodzą plotki o Xperii Mini, to Japończycy najpierw wydadzą Xperię Tablet Z. Tylko, że to nie będzie zwykły tablet…

sony-xperia-tablet-z-tablet-wersja-kitchen-edition

…a urządzenie idealne do kuchni. Xperia Tablet Z Kitchen Edition nie będzie różnić się wieloma elementami od podstawowego modelu, jednak kilka dodatków okaże się tutaj kluczowymi. W zestawie dostaniemy składaną podstawkę, termometr oraz kilka aplikacji, które pomogą nam upichcić coś w kuchni, jak BigOven, Evernote Food, Juicing Recipes czy iGrill Pro.

sony tablet

Oczywiście jak na Xperię Z przystało obudowa będzie odporna na kurz i wodę, co akurat będzie idealnie chroniło tablet w kuchni.

Czy to trochę nie za mało? Myślałam, że w takiej edycji znajdziemy miliony przepisów, no i przydałoby się, żeby jakiś sławny szef kuchni promował ten model, bo inaczej może być słabo z jego sprzedażą. Cena też nie jest niska, 649 dolarów w wersji 32 GB pamięci wewnętrznej to naprawdę niemało. Zobaczymy jak Nowej Xperii Tablet Z Kitchen Edition pójdzie na rynku.

Kto by się spodziewał, że Sony namiesza nam teraz w garnku?

źródło: sony, techshout

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...