SPINTIRES – oficjalny zwiastun gry zaprezentowany…

IMGN.PRO wraz ze studiem Oovee Games zaprezentowało nowy materiał, w którym uświadczymy fragmenty gameplay’a z ostatecznej wersji gry oraz pojazdy za kierownicą, których przyjdzie nam zasiąść.

Na początek przypomnijmy, czym tak w ogóle wspomniana produkcja jest. Otóż mamy tu do czynienia z symulatorem transportu off-roadowego, w którym pokierujemy radzieckimi pojazdami różnych klas. W grze występuje ich dokładnie pięć:

  • Klasa A – lekkie pojazdy terenowe służące do rozpoznania,
  • Klasa B – lekkie pojazdy transportowe
  • Klasa C – terenowe pojazdy transportowe, napęd 6×6,
  • Klasa D – ciężkie terenowe pojazdy transportowe / ratunkowe, napęd 8×8,
  • Klasa E – bardzo ciężkie terenowe pojazdy ratunkowe, napęd 8×8.

Terenowe maszyny inspirowane były najbardziej rozpoznawalnymi pojazdami bloku wschodniego, z drugiej połowy XX wieku. Wykorzystywane do celów militarnych po latach znalazły alternatywne wykorzystanie np. przy wycince drzewostanu na całym globie.

Zadaniem gracza będzie wykonywanie powierzonych nam misji, polegających na dostarczeniu ładunków drzewa do punktu ich przeznaczenia. Jak nie trudno zgadnąć wykorzystywać do tego będziemy ciężkie pojazdy przystosowane do jazdy po najróżniejszych bezdrożach. Cechą, która niewątpliwie wyróżnia produkcję na tle konkurencji jest fizyka gleby/błota oraz wody. Różne rodzaje nawierzchni takie jak: piasek, woda, czy choćby ściółka leśna zaskakująco dobrze wchodzi w interakcję z pojazdem. Zaobserwować to można w trailerze, „środowiskowym”, o którym wspominałem tutaj.

Premiera gry przewidziana jest na 13 czerwca tego roku, a ukaże sie na popularnych platformach dystrybucji cyfrowej, jak również w wersji pudełkowej w sklepach detalicznych.

http://www.youtube.com/watch?v=qiOt7SuHGPM

Więcej informacji o grze znajdziecie na oficjalnej stronie SPINTIRES oraz IMGN.PRO – światowego wydawcy tytułu.

Źródło: IMGN.PRO

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...