zefit2dobry

Sportowy zegarek ZeFit 2

Sport to zdrowie i nikogo nie trzeba o tym przekonywać. Na rynku znajdziemy wiele gadżetów pomagających monitorować nasze wyczyny. Jednym z nich jest kolejna  już wersja opaski sportowej firmy MyKronoz – ZeFit 2.

zefit2dobry

Opaski ZeFit szwajcarskiej firmy są przeznaczone dla osób kochających sport. Właśnie do sprzedaży trafia kolejny model, jakim jest ZeFit 2. W nowym smartbandzie zamontowano ekran dotykowy, którego brakowało u jego poprzednika, dzięki czemu korzystanie z urządzenia jest teraz o wiele prostsze. Tak naprawdę to ciężko nazywać ZeFit2 opaską – jest czymś więcej: urządzeniem pomiędzy smartbandem, a smartwatchem. Nie tylko pokazuje nam przebyty dystans, spalone kalorie, ale również wyświetli powiadomienia po otrzymaniu wiadomości SMS, czy też maila. Urządzenie poinformuje nas o przychodzącym połączeniu wibracjami, a na wyświetlaczu zobaczymy dane osoby, która chce się z nami skontaktować.  zefitnowy

Sprzęt otrzymał certyfikat IP67, który zapewnia wodo i kurzoodporność. W prosty sposób można zmienić opaskę, ponieważ główne elementy smartwatcha nie są związane na stałe z paskiem. Względem poprzednika poprawiono zarówno sposób ładowania jak i akumulator, który teraz możemy napełnić dzięki magnetycznemu złączu. Na nowym ogniwie urządzenie może pracować do 5 dni, bez konieczności podłączania do prądu.  ZeFit2 jest jednym z nielicznych urządzeń, które oferuje łączność z Androidem, iOS’em oraz Widnows Phonem. To jest jego niewątpliwą zaletą, ponieważ o tym ostatnim systemie większość producentów zapomina.

ZeFit2 jest ciekawą hybrydą smartwatcha i smartbanda – posiada najważniejsze funkcje obu urządzeń. Za takie 2w1 producent życzy sobie około 179 zł. Na rynku jest wiele inteligentnych zegarków i opasek, jednak w takiej cenie nie znajdziemy konkurencji dla ZeFita 2.

źródło: MyKronoz

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...