Spotify

Spotify za 99 groszy i koniec wymówek

Uważacie, że nie stać was na comiesięczną opłatę za abonament Premium Spotify? Sposobów na zmniejszenie rzeczonego zobowiązania jest wiele, choć tylko kilka zasługuje na uwagę. Zanim jednak zdecydujecie się na którykolwiek z nich, warto skorzystać z najnowszej oferty, w myśl której, z usługi w wariancie Premium można korzystać za 99 groszy miesięcznie.

Spotify

W latach dziewięćdziesiątych królowały odtwarzacze kasetowe, o których większość z was z pewnością zdążyła już zapomnieć. Nic dziwnego. Magnetofony kasetowe zostały wyparte przez odtwarzacze płyt CD, które były niesamowitym powiewem świeżości na rynku. Co ciekawe, nowemu rozwiązaniu również nie udało się przetrwać zbyt długo, gdyż pojemność płyt była niestety ograniczona. Można było co prawda umieszczać na CD pliki MP3, ale po co nosić ze sobą pokaźnych rozmiarów odtwarzacz, skoro na rynku pojawił się iPod i późniejsze konstrukcje? Tak też nastała era empetrójek, o których istnieniu zapomniałem już kilka lat temu. Jak więc dziś słucham muzyki?

Spotify — wszystko i wszędzie

Dobrze, przesadziłem. Spotify nie jest dostępne wszędzie, bo warunkiem użytkowania usługi jest dostęp do sieci, choćby czasowy, umożliwiający pobranie interesujących nas utworów lub albumów do pamięci urządzenia-smartfona. Choć treści dostępne w serwisie robią wrażenie, lekkim nadużyciem z mojej strony było stwierdzenie, sugerujące, że znajdziemy tam wszystko. W przypadku, w którym poszukujemy mniej mainstremowego wykonawcy, możemy zwyczajnie się zawieść. Nie mniej, Spotify na tle konkurencji wypada lepiej niż dobrze. Niestety, chcąc cieszyć się pełnymi możliwościami usługi, należy wykupić opcję premium.

Pierwszy miesiąc użytkowania Spotify Premium jest oczywiście darmowy, a więc nie jesteśmy skazani na odsłuchiwanie irytujących reklam oraz losowe odtwarzanie utworów. Co, jeśli wspomniane 30 dni dobiega końca?

Spotify — tipy na obniżenie kosztów

Pierwsza opcja to tak zwane cykliczne promocje, w myśl których nowi klienci mogą skorzystać z usługi w wersji premium, w śmiesznie niskiej cenie. W przypadku dzisiaj opisywanej promocji jest to kwota 99 groszy miesięcznie za pierwsze trzy miesiące użytkowania. Niecałe trzy złote za 90 dni? Wystarczy odmówić sobie jednej puszki Coli. Z opcji mogą niestety korzystać jedynie nowi użytkownicy Spotify, czyli osoby, które nie korzystały już wcześniej z podobnej promocji. Co z pozostałymi?

Osoby, które nie załapały się na wspomnianą akcję, mają inne możliwości. Pierwsza to Spotify Premium dla rodziny za 29,99 zł miesięcznie. We wspomnianym wariancie możliwe jest “podpięcie” aż pięciu członków rodziny, przez co kwota miesięcznej opłaty jednego usera maleje do 5,99 zł. Oczywiście pod warunkiem równego podziału ciążących na abonencie obowiązków. Kolejną okazją do tańszego streamingu muzycznego jest 50-procentowa zniżka dla studentów.

Warto w tym miejscu podkreślić, że wielu operatorów telefonii komórkowej oferuje wielomiesięczne (często 24-miesięczne) bonusy w postaci darmowego Spotify Premium. Warto o tym pamiętać przy podpisywaniu kolejnej umowy.

Co zyskujemy, decydując się na opcje płatną:

  • Możliwość dowolnego przewijania utworów
  • Brak reklam
  • Możliwość odtwarzania muzyki offline (bez połączenia z siecią)
  • Wysokiej jakości dźwięk

Źródło: Spotify

Dodaj komentarz

3832 More posts in artykuły category
Recommended for you
Wyjątkowe telewizory dla osób ceniących klasę i mocne brzmienie

Idealny obraz pełen detali, rozbudowany system audio zaprojektowany przez Bowers & Wilkins oraz wyjątkowe wzornictwo...