Super Smash Bros. – coraz bliżej premiery nowej gry Nintendo

Super Smash Bros. to nowa propozycja japońskiej firmy. Produkcja jest dosyć odważnym projektem – turniejowe mordobicie – z gatunku first party.

Super Smash Bros, to nowe tryby gry na Nintendo 3DS, odświeżony system rankingowy, rywalizacja ze znajomymi w trybie local lub on-line czy z przypadkowymi graczami z całego świata w opcji on-line – “For Fun” i “For Glory”. Do wyboru mamy liczą grupę popularnych bohaterów m. in: Mario, Linka, czy Pikachu, a walki toczymy na arenach zainspirowanych światem gier Nintendo.

Ciekawostką pozostaje fakt, że w grze pojawić się ma system personalizacji ataków. Oznacza to nic innego jak możliwość modyfikowania, a nawet tworzenia od podstaw własnych ataków postaci. Ze szczegółową listą postaci, którymi przyjdzie nam sterować zapoznacie się tutaj.

http://www.youtube.com/watch?v=omeOylQYkuU

Gra na kieszonsolce 3DS ukaże się 3 października, natomiast premiera wersji na Wii U ustalona została na końcówkę tego roku. Wraz z pojawieniem się na rynku Super Smash Bros. Nintendo wyda specjalną edycję 3DS XL z już zainstalowaną grą na pamięci urządzenia. Wspomniany pakiet wkrótce do kupienia w naszym e-Sklepie!

Źródło: Nintendo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...