Symulator prac lesnych 2015 12-750x300

Symulator Prac Leśnych 2015 – zagrajmy w drwala

Lubicie nietypowe symulatory? Jeżeli tak to dziś ma miejsce premiera jednego z nich, a konkretniej Symulatora Prac Leśnych 2015. Muszę przyznać, że zabawa w drwala nigdy nie była lepsza…

Symulator prac lesnych 2015 12-750x300

Produkcja UIG Entertainment stanowi najnowszą część dość długiej serii gier przedstawiających prace na leśnych wycinkach. Jeżeli nigdy nie zastanawialiście się jak wygląda praca współczesnych drwali, to tytuł ten w pełni zaprezentuje wam wszelkie związane z nią obowiązki i przyjemności.

Symulator prac lesnych 2015 05

Jedną z nich na pewno będzie praca potężnym harvesterem, lecz tym razem nie będziecie zbierać nim tiberum czy innych futurystycznych minerałów. Pojazd ten to nic innego jak ciężka maszyna służąca do wycinki, okrzesywania i przeżynania drzew. Gra oferuje oczywiście wiele innych pojazdów wykorzystywanych przy tego typu pracach, a sterowanie nimi jest główną rozrywką oferowaną przez ten tytuł.

Symulator prac lesnych 2015 12

Oczywiście nie jest to jedyna forma zabawy, w grze wcielamy się we właściciela jednego z tartaków. Z tego powodu przyjdzie nam podejmować strategiczne decyzje dotyczące rozwoju naszej firmy, zatrudniania pracowników, zakupu sprzętu oraz sprzedaży ściętych drzew. Tytuł ten oferuje również ogromne mapy pełne drzew i krzewów aż palących się do ścięcia.

Już dziś możecie nabyć tę nietypowa grę w przystępnej cenie 49,90 zł

Źródło: Techland

Dodaj komentarz

291 More posts in pc category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...