You are here
Syn marnotrawny – Dr House z seryjnymi mordercami? artykuły News 

Syn marnotrawny – Dr House z seryjnymi mordercami?

Jesień zapowiada się intrygująco, jeżeli chodzi o serialowe premiery, a właśnie do ich listy możemy dopisać kolejną produkcję. Syn marnotrawny od FOX zapowiada się na tyle interesująco, że już nie możemy doczekać się, kiedy nastąpi jego premiera. Na nią trzeba wprawdzie trochę poczekać, ale o produkcji wiemy już całkiem sporo.

Syn marnotrawny
Fot. FOX

Czasami pojawiają się takie seriale, które od razu stają się hitami, choć tak naprawdę nie oferują niczego specjalnie odkrywczego. Czymś takim był Dr House, który bardzo mocno opierał się na schematach znanych z innych produkcji, a dodatkowo wzorował się na postaci Sherlocka Holmesa. To jednak nie przeszkadzało chyba nikomu, bo przez wiele sezonów serial nie schodził z czołówki najpopularniejszych. Czemu wspominamy o nim właśnie teraz?

Syn marnotrawny od FOX

Wspominamy o Dr House z jednego powodu. Twórcy nowego serialu dla stacji FOX, czyli Syn marnotrawny, sami przyznali, że czerpali inspirację z tego właśnie serialu. Spoglądając na zapowiedź Syna marnotrawnego, nie sposób nie zauważyć podobieństw. Tutaj także będziemy mieli skrzywdzonego geniusza, ale jednak sama tematyka będzie zupełnie inna. Na fali popularności historii o seryjnych zabójcach (chociażby Mindhunter, który wraca niedługo z drugim sezonem na Netflix), tutaj także sprawy będą toczyły się wokół nich.

Główną postacią będzie Malcom Bright, grany przez Toma Payne’a, który z zawodu jest policyjnym profilerem. Jego specjalizacją są seryjni zabójcy, więc możemy spodziewać się interesujących spraw pokazanych w samym serialu. Jednak najciekawsze jest tutaj to, że ojciec głównego bohatera, także był seryjnym mordercom. W Synu marnotrawnym zagra go Michael Sheen, które mogliśmy ostatnio oglądać między innymi w serialu od Amazona, czyli Dobrym Omenie. Syn marnotrawny będzie rozgrywał się na terenie Nowego Jorku, więc możemy spodziewać się naprawdę interesujących spraw, szczególnie, że miasto ma swoje mroczne tajemnice.

https://www.youtube.com/watch?v=JYH4uohfLi8

Dramat i komedia?

Twórcy podkreślają, że Syn marnotrawny ma być poważna i mroczną produkcją, ale nie zabraknie w niej humoru. To kolejne nawiązanie do serialu Dr House, gdzie sarkazm głównego bohatera często rozładowywał dość napiętą sytuację. FOX ma nosa do seriali, choć ostatnio ciężko wypatrzeć u nich coś ciekawego. Kolejne sezony The Walking Dead zawodzą, ale miejmy nadzieję, że w tym przypadku, dostaniem kawał dobrego serialu. Jego premiera zapowiedziana została na 23 września tego roku.

Smartfony oraz laptopy, które pozwolą wam oglądać to, co tylko chcecie, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Deadline / IMDB / FOX / YouTube / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment