Terra750x300

Tablet GOCLEVER za 99zł – musicie się spieszyć

Moda na tanie tablety trwa w najlepsze. Niestety, większość z nich poza niską ceną nie zachęca dosłownie niczym. Czy w przypadku GoClever Terra 70L jest podobnie?

Terra750x300

Polska sieć sklepów NeoNet przygotowała specjalną ofertę, dzięki której możliwy będzie zakup przyzwoitego tabletu w zaskakująco niskiej cenie. Jednocześnie, na stronie znajdziemy informację o ograniczonej ilości sztuk objętych promocją.

Opłacalność zakupu Terra 7L jest uzależniona od naszych wymagań. Owszem, niespełna 100zł to śmieszna wręcz kwota w przypadku zakupu tego typu urządzenia, leczy czy nowy GoClever spełni choć część z naszych wymagań?

Tablet został wyposażony w dwurdzeniowy procesor Cortex-A5, taktowany zegarem 1GHz, wspierany układem graficznym Mali-400 oraz 512 GB pamięci RAM. W kwestii konfiguracji sprzętowej wszystko się zgadza – to typowy budżetowiec z w miarę przyzwoitymi podzespołami.

Za to o ekranie nie można powiedzieć nic dobrego.  7- calowy wyświetlacz pracujący w rozdzielczości 800 x 480 pix wieje „pixelozą”. W dodatku mamy tutaj do czynienia z przestarzałą technologią TN. Z drugiej jednak strony dostrzegam jeden plus zastosowania takiego kiepskiego ekranu. Urządzenie nie będzie wymagające w kwestii zapotrzebowania na moc obliczeniową i pamięć RAM. Z tego też powodu, Android 4.1 powinien działać na opisywanym modelu płynnie, bez większych zacięć.

Zakładając, że tablet ma nam służyć sporadycznie bądź zamierzamy go podarować dziecku zakup będzie miał sens. Jeśli zaś ma on służyć zadaniom o wyższym priorytecie, radzimy zainteresować się innymi produktami.

Źródło: NeoNet

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...