Tablet marki Tesco zapowiedziany

Brytyjska sieć hipermarketów Tesco zamierza wprowadzić na rynek tablety własnej marki. Urządzenia mają być konkurencją dla iPadów, tabletów z Androidem oraz sprzętu spod szyldu Amazona.

Tesco pozazdrościło Biedronce i również zamierza wprowadzić do swojej oferty tablety. Jednak brytyjska sieć hipermarketów poszła w tym o krok dalej i będzie sprzedawała sprzęt własnej marki.

Urządzenie sprzedawane będzie pod szyldem Hudl. Możemy się spodziewać tabletu z ekranem o przekątnej 7 cali, wyposażonego w 16 GB pamięci wewnętrznej oraz system operacyjny Android z własną nakładką systemową i zmodyfikowanym interfejsem.

Dzięki takiemu zabiegowi, użytkownicy dostaną dostęp do multimedialnych treści dostarczanych przez brytyjski sklep – m.in. serwisu VOD oraz serwisu umożliwiającego zakupy internetowe w Tesco.

Prezentacja urządzenia przewidziana jest na 23 września, a do sprzedaży trafić ma jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Sugerowana cena w Wielkiej Brytanii ustalona została na kwotę 99 funtów (około 500 zł).

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...