Tablet marki Tesco zapowiedziany

Brytyjska sieć hipermarketów Tesco zamierza wprowadzić na rynek tablety własnej marki. Urządzenia mają być konkurencją dla iPadów, tabletów z Androidem oraz sprzętu spod szyldu Amazona.

Tesco pozazdrościło Biedronce i również zamierza wprowadzić do swojej oferty tablety. Jednak brytyjska sieć hipermarketów poszła w tym o krok dalej i będzie sprzedawała sprzęt własnej marki.

Urządzenie sprzedawane będzie pod szyldem Hudl. Możemy się spodziewać tabletu z ekranem o przekątnej 7 cali, wyposażonego w 16 GB pamięci wewnętrznej oraz system operacyjny Android z własną nakładką systemową i zmodyfikowanym interfejsem.

Dzięki takiemu zabiegowi, użytkownicy dostaną dostęp do multimedialnych treści dostarczanych przez brytyjski sklep – m.in. serwisu VOD oraz serwisu umożliwiającego zakupy internetowe w Tesco.

Prezentacja urządzenia przewidziana jest na 23 września, a do sprzedaży trafić ma jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Sugerowana cena w Wielkiej Brytanii ustalona została na kwotę 99 funtów (około 500 zł).

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...