aim 750x300 1

Tanie LTE od Overmaxa

Overmax zdecydował się na wprowadzenie kolejnego modelu do swojego portfolio. Z coraz większym zainteresowaniem przyglądamy się ofercie producenta, który za stosunkowo niewielkie pieniądze, daje sprzęt dobrej jakości. Jak w przypadku Vertis 5020 Aim.

 
aim 750x300 1
Nowy sprzęt dostępny od Overmaxa jest również pierwszym, który oferuje LTE, co ma zapewnić najszybsze możliwe połączenie z Internetem, jakie jest obecnie dostępne. Patrząc na cenę urządzenia, która została ustanowiona na około 560 złotych, trudno uwierzyć w to, że smartfon będzie miał do zaoferowania coś jeszcze. Tak jednak jest.
Wyświetlacz Vertis 5020 Aim wykonano w technologii IPS. Ekran ma przekątną 5 cali i oferuje jakość HD (1280×720 px). Sercem urządzenia jest czterordzeniowy procesor od MediaTeka MT6735 taktowany zegarem 1,3 GHz. Wspomagać ma go układ graficzny Mali-T720 oraz 1 GB RAM. Użytkownik nie dostanie na swoje dane zbyt dużo powierzchni, bo tylko 8 GB. Zadbano więc o to, by sprzęt miał slot na kartę microSD (do 32 GB).
 
aim 750x300 2
To ostatnie jest dość ważne, bo Vertis 5020 Aim nie pracuje na poprzedniej generacji Androida, ale na jego nowej wersji 5.1. A ta zajmuje jednak trochę miejsca i ci, którzy planują zapełnić smartfonowy dysk zdjęciami czy muzyką, powinni na start zaopatrzyć się w kartę microSD. Główny aparat Vertisa ma 13-megapikselową matrycę, a dobre doświetlanie ma zapewnić dioda LED. Kamerka przednia to już tylko 2 megapiksele, ale powinna być to wartość wystarczająca.
Pojemność akumulatora również nie powinna sprawiać kłopotu, a 2500 mAh bez problemu zapewni cały dzień, bez potrzeby ciągłego ładowania. Vertis 5020 Aim wyposażono również w opcję Dual SIM. Ciekawe jest też to, co dostajemy w cenie urządzenia. Razem ze smartfonem w zestawie znajduje się ładowarka oraz uchwyt samochodowy, etui, starter oraz powerbank. Wizualnie Vertis prezentuje się więcej niż przyzwoicie, a za takie pieniądze, wręcz wzorcowo.
Źródło: Overmax
Fot: jw.
_______________
Po najnowsze smartfony zapraszamy pod ten adres.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...