Tapatalk 4 Beta dla Androida

Stali bywalcy for internetowych chcący wygodnie korzystać z zasobów tychże stron na urządzeniach mobilnych zwykli korzystać z aplikacji Tapatalk. Jest to agregator wpisów, który w znacznym stopniu ułatwia korzystanie z forum na małych ekranach naszych telefonów i tabletów. Ponadto trzeba zaznaczyć, że takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić na transferze, gdyż program pobiera znikomą ilość danych. Od niedawna mamy możliwość wypróbowania Tapatalk 4 w wersji Beta zupełnie za darmo…

Tapatalk750x300

Trzeba przyznać, że nasz agregator z biegiem czasu staje się coraz wygodniejszym narzędziem, jednak dopiero w najnowszej odsłonie programu możemy zauważyć wpływ interfejsu HOLO. Design wpisuje się idealnie w czystego Androida, choć właściciele telefonów z nakładkami producentów również docenią ascetyczny, przejrzysty wygląd.

Nie tylko interfejs został zmieniony, znajdziemy tutaj też kilka nowych, interesujących funkcji. Jedną z nich jest opcja „zaloguj z Tapatalk ID”, która pozwala na wspólne logowanie do wielu for internetowych. Korzystanie z opcji będzie możliwe jeśli administrator forum uaktualni odpowiednią wtyczkę. Nie mniej jednak, rozwiązanie wydaje się ciekawe.

Z mniej istotnych funkcji możemy wymienić między innymi opcje szybkiej odpowiedzi na dole postu oraz zaawansowane załączanie zdjęć (możemy dodać efekty z poziomu aplikacji).

Cały program chodzi bardzo płynnie, a przejścia są gładkie, co w połączeniu z wcześniej wspomnianymi nowościami pozwala śmiało polecić aplikacje zapaleńcom for internetowych.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...