Tapatalk – wygodne przeglądanie forum.

Kiedy zaczynamy przygodę  ze smartfonami, niejednokrotnie jesteśmy zmuszeni skorzystać z porad jakie zawarte są na popularnych forach internetowych. Zasiadając przed komputerem jest to przyjemność, bo strony są czytelne. Co jednak w momencie, gdy postanowiliśmy przeczesać dane forum korzystając z komórki?

 

tapa750x300

 

Chwała bogu za to, że wiele portali ma mobilne odpowiedniki. To w pewny stopniu ułatwia nawigacje, która i tak jest już dość zawiła. Mimo to nie jest jeszcze idealnie. A kiedy będzie?

Po instalacji Tapatalk. To swojego rodzaju agregator wpisów na forach internetowych, który cechuje się przejrzystością, szybkością oraz oszczędnością przy pobieraniu danych. Aplikacja pozwoli nam na zalogowanie się do ulubionej strony, pisanie postów, dodawanie zdjęć, a nawet pobieranie plików pojawiających się forum.

Pomyślcie, czy nie wygodniej korzystać z jednej aplikacji do przeglądania wszystkich for niż błądzenia po przeglądarce na małym ekranie smartfona? Dla mnie odpowiedz wydaje się oczywista. Sam program jest dostępny na platformy takie jak iOS oraz Android, lecz dziś dowiedzieliśmy się, że firma zapowiedziała wydanie oficjalnego klienta na Windows Phone. Na razie nie wiadomo jednak czy Tapatalk pojawi się tylko na WP8, a posiadacze słuchawek z WP7.X na pokładzie, zostaną pozostawieni sami sobie. Nie mniej jednak, to miły gest ze strony producenta oprogramowania. Dobrze, że dostrzega rozwój kolejnego gracza na rynku systemów mobilnych.

Na chwilę obecną, pozostaje nam jednak śledzić informacje o wersji na telefony z Windows Phone.

Źródło: http://wmpoweruser.com/

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...