You are here
Tenet – jest pierwsza zapowiedź nowego filmu Nolana artykuły News 

Tenet – jest pierwsza zapowiedź nowego filmu Nolana

Tenet, bo tak ma nazywać się najnowszy film Christophera Nola, doczekał się swojego pierwszego, pełnoprawnego zwiastuna. I choć reżyser sam zapowiadał, że planuje stworzyć kino szpiegowskie, trailer pokazuje, że będzie to coś o wiele bardziej złożonego, niż mogliśmy podejrzewać. Zresztą, przywykliśmy trochę do tego, że Christopher Nolan jak się za coś zabiera, to nigdy nie jest to w pełni „normalne”.

Tenet
Fot. Warner Bros. / Tenet

Christopher Nolan znany jest z tego, że po mistrzowsku miesza gatunki filmowe. Jego nowa produkcja już po krótkiej zapowiedzi rozbudza nadzieję na naprawdę wyjątkowe kino. I owszem, zdajemy sobie sprawę z tego, że trailer pokazuje jedynie urywki tego, co zobaczymy w kinie, ale już po nich jesteśmy niemal przekonani o tym, że w przyszłym roku czeka nas prawdziwa uczta.

Tenet – pierwsza zapowiedź filmu

Tenet, podobnie jak poprzednie filmy Christophera Nolana, czyli chociażby Incepcja lub Interstellar, z samej zapowiedzi nie wyjaśnia nic. I w tym właśnie tkwi sukces jego filmów, bo widzowie nie wiedzą, czego mogą się po nich spodziewać. Pierwszy seans sprawia, że człowiek jest zaskoczony, a w ostatnich latach to prawdziwa żadność. W końcu filmowe trailery sprawiają, że widzowie znają prawie cały zarys fabuły, zanim w ogóle pójdą do kina. Tenet może być doskonałą odskocznią od czegoś takiego, ale na finalny wynik przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać, bo premiera została zapowiedziana na 17 lipca przyszłego roku.

W produkcji zobaczymy takie nazwiska jak Robert Pattinson, Elizabeth Debicki oraz Johnem David Washington. Nie zabraknie także postaci, które w tytułach Christophera Nolana pojawiają się już od dawna. W tym przypadku będzie to Michael Caine, ale także i Kenneth Branagh. Z tym drugim reżyser współpracował ostatnio przy okazji Dunkierki. Na ekranie pojawi się także między innymi Aaron Taylor-Johnson (Kick-Ass, Godzilla, Zwierzęta nocy) czy Clémence Poésy (127 godzin, Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj). Teraz nie pozostało nam już nic innego, jak czekać na premierę i kolejne zapowiedzi, bo te na pewno się pojawią.

Nowe smartfony, które pozwolą wam oglądać to, co tylko chcecie, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Warner Bros. / YouTube / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment