You are here
Thanos usuwa wyniki w Google – świetny pomysł na promocję artykuły News 

Thanos usuwa wyniki w Google – świetny pomysł na promocję

Jeżeli oglądaliście Avengers Infinity War, to dobrze wiecie, co stało się na końcu produkcji. Nawet jeżeli nie oglądaliście, a „bywacie” w Internetach, to i tak wiecie czym skończyło się pstryknięcie palcami giganta. Teraz kolejny gigant robi to samo, a Thanos usuwa wyniki w Google. Musicie to sprawdzić osobiście.

Thanos usuwa wyniki

Przestaje nas dziwić już cokolwiek, co pojawia się w odmętach Internetu. Po tym, jak swoją premierę miało Avengers Infinity War, na Reddit pojawił się wątek, gdzie chciano usunąć losową połowę użytkowników. To takie puszczenie okna do fanów produkcji Marvela, które zresztą było całkiem sensownym pomysłem i wcale nie związanym z promocją filmu. Teraz swoje trzy grosze do tego dodało Google.

Thanos usuwa wyniki z Google

Szał na Avengers trwa w najlepsze, ale nie się co temu dziwić, bo przecież premiera najnowszej części odbyła się zaledwie wczoraj. Praktycznie na każdym kroku możemy natknąć się na teksty i materiały o filmie. Nawet osoby, które nie mają z uniwersum Marvela nic do czynienia, o samej produkcji po prostu słyszały. Fenomen popkulturowy pojawia się wszędzie, a teraz zawitał także do wyników wyszukiwania. Google wiec co robi, bo to nie pierwszy raz w historii, kiedy firma bawi się ze swoimi użytkownikami.

Pozwalała im grać w nową wersję Węża czy Pac-Mana, a teraz postanowiono na coś innego. Nawiązano oczywiście do Avengers i postaci głównego antagonisty z dwóch ostatnich filmów z serii. Wiem już, co uczynił w produkcji, więc przyszła pora na to, żeby przenieść jego działania do Internetu. Thanos usuwa wyniki z Google i podobnie jak miało to miejsce w filmie, także pstryka palcami. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce hasło „Thanos”, a następnie kliknąć w ikonę jego rękawicy. Pojawi się krótka informacja, a część z wyników zostanie wymazana. To ukłon w stronę fanów Marvela od Google. Dobrze, że firma potrafi podchodzić do siebie z dystansem. Spróbujcie sami usunąć połowę wyników z wyszukiwarki, bo nie wiadomo, jak długo taka możliwość będzie dostępna.

Laptopy oraz smartfony, gdzie możecie wyszukać to, czego tylko chcecie, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Google / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment