The Climb – nowy tytuł na Oculus Rift

Lubicie wspinaczkę, ale nie zawsze macie możliwość oddania się swojej pasji, albo też nigdy tego nie próbowaliście, a chcecie poczuć adrenalinę? Crytek Wam to zapewni, a to dzięki grze The Climb.

Wspinasz się samotnie, bez asekuracji, a otaczający krajobraz zapiera Ci dech w piersiach. Nie masz powrotu i musisz wspinać się po skale tak, aby nie spaść. Masz do wyboru kilka realistycznych scenerii wspinaczkowych z całego świata. Zrobisz błąd i zawiśniesz na kilku tysiącach metrów nad powierzchnią ziemi, mając za narzędzia tylko swoje ręce.

Do produkcji gry wykorzystano potężną technologię CRYENGINE, która przeniesie rozgrywkę na zupełnie nowy poziom. Tytuł przeznaczony jest na gogle Oculus Rift, które zabiorą gracza w wirtualny świat z niespotykaną dotąd intensywnością. Wspomagane one będą zarówno w kontroler Xbox One, jak i Oculus Touch, by zapewnić użytkownikom dużą dawkę wolności i mocne przeżycia.

http://www.youtube.com/watch?v=6hqUx2SOTAQ&

Oficjalna strona internetowa The Climb: www.theclimbgame.com

Źródło: Crytek

___________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...