The Climb – nowy tytuł na Oculus Rift

Lubicie wspinaczkę, ale nie zawsze macie możliwość oddania się swojej pasji, albo też nigdy tego nie próbowaliście, a chcecie poczuć adrenalinę? Crytek Wam to zapewni, a to dzięki grze The Climb.

Wspinasz się samotnie, bez asekuracji, a otaczający krajobraz zapiera Ci dech w piersiach. Nie masz powrotu i musisz wspinać się po skale tak, aby nie spaść. Masz do wyboru kilka realistycznych scenerii wspinaczkowych z całego świata. Zrobisz błąd i zawiśniesz na kilku tysiącach metrów nad powierzchnią ziemi, mając za narzędzia tylko swoje ręce.

Do produkcji gry wykorzystano potężną technologię CRYENGINE, która przeniesie rozgrywkę na zupełnie nowy poziom. Tytuł przeznaczony jest na gogle Oculus Rift, które zabiorą gracza w wirtualny świat z niespotykaną dotąd intensywnością. Wspomagane one będą zarówno w kontroler Xbox One, jak i Oculus Touch, by zapewnić użytkownikom dużą dawkę wolności i mocne przeżycia.

http://www.youtube.com/watch?v=6hqUx2SOTAQ&

Oficjalna strona internetowa The Climb: www.theclimbgame.com

Źródło: Crytek

___________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

 

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...