the crew bf game wallpaper 1920

The Crew – rewolucja w świecie wyścigów

Już w przyszły wtorek (02.12) zasiądziemy za kółkiem najlepszych, najszybszych, najdoskonalszych i najpiękniejszych aut znanych ludzkości, by wraz z przyjaciółmi rywalizować z graczami z całego świata!

the crew bf game wallpaper 1920

Tak, nadchodzi czas premiery długo oczekiwanego The Crew, nazwanego przez jego twórców „MMO-Car-PG”, czyli samochodowego RPG z naciskiem na masy graczy. Tak jak w tradycyjnych grach typu MMORPG, rozgrywka skupia się na wykonywaniu questów, zdobywaniu doświadczenia, zbieraniu pieniędzy i itemów z tą różnicą, że questami będą przeróżne wyścigi (na czas, pościgi, tradycyjne itp.), a przedmioty to nic innego, jak części do samochodów.

Wspomnianych questów nie będziemy musieli wykonywać sami – tak jak wskazuje tytuł, gra da nam możliwość stworzenia własnej drużyny składającej się z czterech graczy, a każdy wspólnie wygrany wyścig zapewni wszystkim członkom naszego zespołu doświadczenie i przedmioty. Ponadto, w The Crew zawartych jest pięć ogólnych frakcji, którym też będą naliczane punkty za nasze wygrane, obóz z największą ich ilością co miesiąc wygrywał będzie ogólny event i tym samym uzyskiwał dostęp do bonusowych misji i zadań nagradzanych specjalnymi przedmiotami.

CdwooSm

Mapa, na jakiej przyjdzie nam się mierzyć z innymi graczami podzielona jest na pięć regionów o łącznej powierzchni prawie 5 tysięcy kilometrów kwadratowych, w której odwiedzimy aż 12 z największych miast Stanów Zjednoczonych.

Autorzy zdradzili również co nieco o naszych autach. Typy samochodów zgrupowane zostały w pięć kategorii, z czego każda będzie miała silne i słabe strony oraz przeznaczona będzie do różnych wyścigów. Oczywiście otrzymamy też możliwość ulepszania ich na setki sposobów za pomocą zdobytych lub kupionych części. Dodatkowo za pomocą zdobywanych podczas gry perków będziemy mogli „przyzwać” mobilnego mechanika, bądź zapewnić wszystkim autom dodatkowe przyśpieszenie.

The-Crew-Customization-02

Wszystko to prezentuje się okazale i, tak naprawdę, jeżeli tylko w praktyce sprawdzi się stworzony dla tej gry model jazdy, to uzyskamy hit mogący na zawsze zmienić oblicze przyszłych gier wyścigowych. Chcecie wiedzieć więcej? Zapraszam na trailer!

http://www.youtube.com/watch?v=oMtMcWQTi_Q
Źródło: Ubisoft UK

Dodaj komentarz

291 More posts in pc category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...