The Legends of Zelda

The Legend of Zelda i Donkey Kong zmierzają na smartfony

Nintendo sprawiło, że zrobiło mi się naprawdę gorąco. Uwielbiam mobilną rozrywkę w postaci gier na smartfony, ale liczba prawdziwie dobrych produkcji jest niestety ograniczona. Na szczęście co jakiś czas do Apple App Store oraz Google Play Store trafiają perełki, często znane ze świata konsol i PC. Możliwe, że niebawem do portfolio smartfonowego gamingu zapukają produkcje — The Legend of Zelda oraz Donkey Kong.

The Legends of Zelda

O tym, że wspomniane tytuły mogą pojawić się w wersji dla systemów Android oraz iOS mówiło się od jakiegoś czasu. Teraz na światło dzienne wypływają fakty, które w znacznym stopniu urealniają doniesienia. Otóż wielkie N złożyło wnioski o znaki towarowe przeznaczone dla The Legend of Zelda i Donkey Kong, w których zawarto dopisek “aplikacja dla smartfona”.

The Legend of Zelda i Donkey Kong na iOS i Androidzie

Zdaję sobie sprawę, że Donkey Kong jest tytułem naprawdę popularnym, ale powiedzmy sobie jasno. The Legend of Zelda wzbudza w graczach o wiele większe emocje. To właśnie Zelda, która po raz pierwszy została wydana na konsolę Nintendo DS w 2009 roku, może okazać się nadchodzącym hitem smartfonowych gier.

Owszem, wspomniane znaki towarowe odnoszące się do “aplikacji dla smartfona” dają do myślenia, ale nie stanowią stuprocentowego zapewnienia przyszłej premiery tytułu. Byłbym jednak szczerze zaskoczony, gdyby takowa nie miała miejsca. Nie pozostaje nam nic innego, jak wyczekiwać oficjalnego komunikatu Nintendo w tej sprawie.

The Legend of Zelda może być grą wymagającą, a co za tym idzie, warto już dziś zakupić odpowiedni smartfon. Tego typu propozycje znajdziecie w naszym sklepie internetowym.

Źródło: Digital Trends

Grafika

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...