This War of Mine doczekało się nowego gameplay trailera

11 bit Studios opublikowało nową zapowiedź „This War of Mine”, przy okazji informując, o dacie premiery gry.

Kiedy dowiedziałem się, iż nowy materiał filmowy z gry „This War of Mine” ilustrować ma piosenka Tadeusza Woźniaka – Zegarmistrz światła, przyznam szczerze, iż byłem lekko skonsternowany. Moje obawy okazały się jednak bezpodstawne. Utwór idealnie komponuje się z tym, co widzimy na ekranie, czyli jest nostalgicznie, nastrojowo i po części nawet złowieszczo.

Trailer rozpoczyna się od słów: „W wojnie żołnierzom chodzi o odniesienie zwycięstwa. Nam — o zdobycie pożywienia”. I dokładnie, na tym musimy się skupić podczas rozgrywki. Wcielamy się tutaj w elitarnego żołnierza i obejmujemy pieczę nad grupką cywilów, których jedynym pragnieniem jest przeżycie w oblężonym mieście. Naszym zadaniem jest poszukiwanie żywności, lekarstw i zmaganie się zagrożeniami w postaci snajperów i szabrowników.

http://www.youtube.com/watch?v=XI_c0lp68RY&

„This War of Mine” swoją premierę ma mieć już 14 listopada. Jak na razie tytuł zapowiada się niezwykle interesująco, lecz z dokładną oceną produkcji musimy poczekać, aż gra ukaże się na rynku.

Więcej informacji o „This War of Mine” znajdziecie na fan page’u, oficjalnej stronie produkcji, steamowej stronie gry i forum społeczności oraz w naszych wcześniejszych publikacjach.

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...