You are here
Tidal Premium i HiFi za darmo na 90 dni News 

Tidal Premium i HiFi za darmo na 90 dni

Tidal nie jest może najpopularniejszą platformą streamingową, jednak na dość zatłoczonym rynku radzi sobie nawet nieźle. Jeśli nie mieliście wcześniej styczności z usługą, teraz możecie zrobić to za darmo i to przez 90 dni. Co ważne, w grę wchodzi nie tylko opcja premium, ale HiFi.

Tidal
fot. Tidal

Swojego czasu uwielbiałem Deezera, który zachęcił mnie do siebie podczas okresu testowego. Dziś stawiam na Spotify, a w niektórych przypadkach Apple Music. Z ciekawością przyglądam się także YouTube Premium, w którego skład wchodzi YouTube Music. Jednak z Tidala nie miałem jeszcze okazji korzystać. To ma się właśnie zmienić. Okazuje się, że usługodawca przygotował dla nowych klientów ciekawą promocję związaną z najnowszym albumem Prince’a.

Tidal HiFi za free przez trzy miesiące

7 czerwca biblioteka muzyczna usługi Tidal zostanie rozszerzona na najnowszy album Prince’a — Orginals. W tej okazji przygotowano specjalną promocję, dzięki której nowi subskrybenci mogą korzystać opcji Premium lub HiFi przez 90 dni bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Regularna cena wspomnianych pakietów wynosi 19,99 zł/mc za Tidal Premium oraz 39,99 zł/mc za opcję HiFi. O ile ta pierwsza zapewni nam standardową jakość muzyczną, o tyle opcja HiFi to dostęp do FLAC, czyli formatu bezstratnego.

Ze szczegółami zapoznacie się na stronie usługodawcy.

Źródło: Tidal

Related posts

Leave a Comment