Transmisja Live z przystanku Woodstock 2013 na Youtube?

Impreza „Przystanek Woodstock” cieszy się ogromną popularnością. Z roku na rok przybywa uczestników, niestety nie każdy może pozwolić sobie na kilka dni odcięcia od „rzeczywistości”. Jest jednak sposób na to, aby choć po części uczestniczyć w Festiwalu Jerzego Owsiaka nie ruszając się z domu.

przystanekwooodstok750x300

Coraz częściej na serwisie YouTube możemy oglądać transmisje live wydarzeń kulturalnych takich jak koncerty, czy konferencje. Mimo to, zaskakująca jest decyzja sztabu WOŚP dotycząca pojawienia Live z corocznego Woodstock Festiwal.

Co prawda relacja nie może się równać z obecnością na imprezie, której towarzyszą wielkie emocje, jednak jest to pewnego rodzaju substytut i  powinien w jakimś stopniu zadowolić fanów wydarzenia.

19 odsłonę przystanku będzie można śledzić na www.owsiaknet.pl oraz na oficjalnym kanale YT. Jeśli obstawicie się puszkami z piwem, a na panelach podłogowych stworzycie błotne bajorko, wrażenia mogą stać się jeszcze ciekawsze. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby oglądać transmisje na wygodnym fotelu popijając mrożoną kawę. Niezależnie jaką opcje wybierzecie, sama możliwość śledzenia Woodstock 2013 za pomocą łącza internetowego zasługuję na pochwałę. 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...