„Twoja bryka – Twoja broń” – nowy trailer Dying Light: The Following – Enhanced Edition

Jak już doskonale wiemy, w najnowszej dodatkowej zawartości do „Dying Light” pojawią się pojazdy terenowe typu „buggy”. Z okazji zbliżającej się premiery wspomnianego DLC oraz „Edycji rozszerzonej” deweloper zdecydował się opublikować nowy trailer.

W udostępnionym filmie „Techland” zdradza szczegóły dotyczące rozbudowy pojazdu, które ujęte zostały w trzech kategoriach:

  • ulepszania swoich czterokołowców poprzez dodanie miotaczy ognia, bezpiecznej strefy UV, zderzaka skrzynkowego oraz wielu innych opcji;

  • wymiany części pojazdu, tak aby poprawić mechanikę zawieszenia, podkręcić silnik czy wzmocnić hamulce i ulepszania innych elementów, dzięki którym podrasujemy osiągi;

  • zmiany wyglądu własnego pojazdu terenowego „buggy” za pomocą stylowych malowań oraz dodaniu charakterystycznych akcesoriów.

Oprócz ulepszeń i broni, które będą mogli zamontować w autach, na odkrycie czekają stylowe malowania, a także figurki i zawieszki, dzięki którym buggy stanie się jedyny w swoim rodzaju. Naprawdę Twój tłumaczy Tomasz Smektała, producent gry.

Twój buggy będzie miał kluczowe znaczenie, jeśli chcesz przetrwać na otwartej przestrzeni. Dlatego zależało nam na stworzeniu emocjonalnej więzi między graczami a ich pojazdami – dodaje Smektała.

Following screen

To nie jedyne nowości, które ujawnił w ostatnim czasie polski deweloper. W zeszłym tygodniu pisaliśmy o dodaniu do produkcji trybu kooperacji oraz możliwości gry PvP. Dodatkowo użytkownicy zyskali możliwość tworzenia własnych scenariuszy do rozgrywki z innymi graczami oraz mapy dla trybu deathmatch. Pojawił się również pierwszy zwiastun przedstawiający zarys fabuły. Gra zmieni nieco klimat na ten znany z takich seriali jak „X-Flies” oraz „Twin Peaks”.

Premiera „Dying Light: The Following – Enhanced Edition” ustalona została na 9 lutego 2016 roku, a gra pojawi się na platformach „PlaySation 4”, „Xbox One” (199 zł) oraz „PC” (129 zł). Samo rozszerzenie „The Following” zakupimy za kwotę 79,90 zł. Osoby, które zdecydowały się wysupłać trochę grosza na przepustkę sezonową (Season Pass), do „Dying Light” wspomniane DLC otrzymają za darmo.

http://www.youtube.com/watch?v=9PnJQR4hi-U

Pozostaje nam tylko czekać, aż po raz kolejny wcielimy się Kyle’a Crane’a i zwiedzimy nowe lokacje Harran.

Źródło: Techland

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...