Twórcy Heavenly Sword zapowiadają grę na urządzenia mobilne

Studio Ninja Theory postanowiło odpocząć od produkcji wysokobudżetowych i ich najnowszym projektem będzie gra przeznaczona na urządzenia przenośne.

Brytyjski developer Ninja Theory znany z takich konsolowych przebojów jak DmC: Devil May Cry, czy Heavenly Sword pracuje nad nowym tytułem. Zespół postanowił odpocząć od produkcji wysokobudżetowych i zadebiutuje na rynku urządzeń mobilnych.

Z informacji, jakie udało się uzyskać, wynika, że Fightback będzie chodzoną bijatyką. Graficznie nawiązuje do filmów klasy B z lat 80. Akcję obserwujemy z boku, a bohatera prowadzimy w prawą stronę dziesiątkując po drodze armię antagonistów licznymi combosami i ciosami specjalnymi, zdobywając za to punkty.

Sterowanie postacią odbywa się za pośrednictwem ekranu dotykowego. Główną atrakcją rozgrywki są pojedynki na pięści i kopniaki, a jeśli zrobi się naprawdę gorąco, to skorzystać będziemy mogli z broni palnej. Ze zrzutu ekranu, jaki udostępnili nam twórcy gry wywnioskować możemy, że bawić się będziemy na czas.

Wydawcą został doświadczony na mobilnym rynku gracz – Chillingo. Tytuł będzie rozprowadzony w systemie free-to-play na App Store i w sklepie Android Play, a premierę wyznaczono na lato bieżącego roku.

Więcej informacji na temat produkcji znaleźć można tutaj.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...