Twórcy Heavenly Sword zapowiadają grę na urządzenia mobilne

Studio Ninja Theory postanowiło odpocząć od produkcji wysokobudżetowych i ich najnowszym projektem będzie gra przeznaczona na urządzenia przenośne.

Brytyjski developer Ninja Theory znany z takich konsolowych przebojów jak DmC: Devil May Cry, czy Heavenly Sword pracuje nad nowym tytułem. Zespół postanowił odpocząć od produkcji wysokobudżetowych i zadebiutuje na rynku urządzeń mobilnych.

Z informacji, jakie udało się uzyskać, wynika, że Fightback będzie chodzoną bijatyką. Graficznie nawiązuje do filmów klasy B z lat 80. Akcję obserwujemy z boku, a bohatera prowadzimy w prawą stronę dziesiątkując po drodze armię antagonistów licznymi combosami i ciosami specjalnymi, zdobywając za to punkty.

Sterowanie postacią odbywa się za pośrednictwem ekranu dotykowego. Główną atrakcją rozgrywki są pojedynki na pięści i kopniaki, a jeśli zrobi się naprawdę gorąco, to skorzystać będziemy mogli z broni palnej. Ze zrzutu ekranu, jaki udostępnili nam twórcy gry wywnioskować możemy, że bawić się będziemy na czas.

Wydawcą został doświadczony na mobilnym rynku gracz – Chillingo. Tytuł będzie rozprowadzony w systemie free-to-play na App Store i w sklepie Android Play, a premierę wyznaczono na lato bieżącego roku.

Więcej informacji na temat produkcji znaleźć można tutaj.

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...