Udoskonalone serwisy gier na Smart TV od Samsunga

Fani wirtualnej rozrywki mogą liczyć na 500 nowych tytułów, a to za sprawą firmy Samsung, która wzbogaciła ofertę Samsung Smart TV GAMES. Na odkrycie czeka 400 gier przesyłanych strumieniowo i 100 produkcji do pobrania. Na chwilę obecną z serwisu korzystają gracze w 43 krajach.

Podczas targów CES 2016 Samsung zaprezentuje udoskonalony serwis umożliwiający pobieranie i strumieniowanie gier poprzez Smart TV 2016. W najnowszej ofercie znalazły się Assassin’s Creed III, Batman: Arkham Origins oraz The LEGO Movie Videogame na PlayStation™Now. Będą one dostępne w formacie strumieniowym bezpośrednio poprzez Samsung Smart TV. Graczom do dyspozycji oddane zostaną wyścigi, gry akcji, gry sportowe, RPG, FPS oraz planszówki.

Rok 2016 przyniesie ulepszenie serwisu PlayStation™Now, który oferuje graczom w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie dostęp do 300 gier, w tym do nowości i tytułów najpopularniejszych, wśród których znalazły się Mortal Kombat, God of War III i The Last of Us: Left Behind.

Także miłośnicy serwisów growych w chmurze znajdą coś dla siebie, bo GameFly zapewni w 21 krajach dostęp do ponad 100 tytułów znanych z konsol. Jeśli chodzi o gry do pobrania, to gracze znajdą w ofercie  m.in. Revolt3, Deer Hunter czy Warriors 3.

Samsung Electronics Co. Ltd. jest liderem innowacyjnej technologii. Firma redefiniuje świat telewizorów, urządzeń ubieralnych, smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, drukarek, sprzętu medycznego, rozwiązań sieciowych, półprzewodników i rozwiązań LED. Samsung jest również liderem w rozwoju Internetu Rzeczy, ze szczególnym uwzględnieniem takich zagadnień jak Smart Home i Digital Health.

Więcej informacji: www.samsung.pl i www.news.samsung.com

 
Źródło: Samsung

___________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...