You are here
UMI Hammer S – budżetowa propozycja od Chińczyków Sprzęt 

UMI Hammer S – budżetowa propozycja od Chińczyków

„UMI” na profilu facebookowym opublikowało zdjęcie swojej najnowszej propozycji, tym razem skierowanej do użytkowników o mniej zasobnych portfelach – „UMI Hammer S”. Propozycja chińskiego producenta wyposażona zostanie między innymi w port USB typu C oraz skaner linii papilarnych.

Opisywany model jest chyba najtańszym urządzeniem, w którym zastosowano najnowszy port USB typu C i wspomniany wyżej czytnik linii papilarnych. Dla niezaznajomionych z tematem przypominam, że najnowsze złącze USB charakteryzuje się szybszą transmisją danych oraz możliwością włożenia wtyczki w gniazdko dowolną stroną.

Zapytacie, co jeszcze zaoferuje nam „Hammer S”? Twórcy wyposażyli urządzenie w wyświetlacz o przekątnej 5,5 cala, 64-bitowy procesor „Mediatek MT6735” o maksymalnej częstotliwości taktowania 1.5 GHz, układ graficzny „Mali T720”, 2 GB pamięci RAM, 16 GB przestrzeni dyskowej na dane, skaner linii papilarnych, zintegrowany moduł LTE, Wi-Fi, Bluetooth 4.0 oraz zarezerwowany do tej pory dla flagowych modeli port USB typu C.

To wszystkie informacje, jakimi aktualnie dysponujemy. Nie znamy pojemności baterii, rozdzielczości ekranu, wymiarów i wagi, wersji „Androida” czy specyfikacji użytych kamer. Wiem natomiast to, że ujawnione komponenty pozwalają na obsługę wyświetlaczy o rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli), jak i 13-megapikselowych aparatów głównych.

„UMI Hammer S” do sprzedaży ma trafić już w sierpniu, a cena, jaką przyjdzie nam za niego zapłacić, ukształtuje się na poziomie 129,99 dolarów (po przeliczeniu oraz uwzględnieniu podatku da nam to kwotę około 600 zł).

Na poznanie szerszej specyfikacji musimy trochę poczekać, choć cena za to, co oferuje model, wydaje się całkiem rozsądna.

Źródło: UMI, Phoneradar.com

__________________________________________________

Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego e-sklepu.

Related posts

Leave a Comment