You are here
V40 ThinQ z pięcioma obiektywami. LG zaprasza na premierę artykuły News 

V40 ThinQ z pięcioma obiektywami. LG zaprasza na premierę

LG zapowiada event, na którym pokaże swojego najnowszego flagowca — model V40 ThinQ. W zaproszeniu ukryto jednak przekaz, z którego wynika jasno, że smartfon otrzyma aparat z aż pięcioma obiektywami.

V40 ThinQ

Na początku tego roku LG obiecało, że nie będzie już uczestniczyć w wyścigu o moc, pamięć i aparaty. Flagowce Koreańczyków “wyjdą, kiedy wyjdą”. Tytułowe zaproszenie zdaje się przeczyć wcześniejszemu przekazowi, ale biorąc pod uwagę to, co może chcieć pokazać nam LG, nie mam nic przeciwko zmianie zdania producenta.

V40 ThinQ, czyli czwarty flagowiec LG w tym roku

Bez zbędnego przedłużania — V40 ThinQ zadebiutuje już 3 października. Tak, to kolejna jesienna premiera, która, jak sądzę, dostarczy nam mocy atrakcji. Smartfon jest na ten moment trzymany w tajemnicy i jedyne, w dodatku niepotwierdzone informacje, to szczątkowa specyfikacja. Sprzęt otrzyma prawdopodobnie 6,3-calowy ekran w notchem, procesor Qualcomm Snapdragon oraz DAC.

Bardziej niż sama specyfikacja ciekawi mnie wbudowany aparat. Patrząc na zaproszenie, łatwo dostrzec, iż dopisek “TAKE 5” może oznaczać smartfon z pięcioma obiektywami. Dlaczego “piątka” miałaby być związana z kamerą? Popatrzcie na charakterystyczne listki na grafice, które imitują płatki przysłony z obiektywów. Wszystko staje się jasne, prawda?

Jeśli interesują was poprzednie flagowce koreańskiego producenta, sprawdźcie naszą ofertę.

Źródło: TheVerge

Related posts

Leave a Comment