Vivo Xplay 6 zdjęcie smartfona

Vivo Xplay 6 jest tak mocny, że aż trudno uwierzyć

Wygląda na to, że kolejny chiński producent nie pozwala o sobie zapomnieć. Vivo konsekwentnie rozporządza swoimi zasobami, a teraz udowadnia, że ma w zanadrzu coś jeszcze do pokazania.

Vivo Xplay 6 zdjęcie smartfona

W dniu dzisiejszym odbyła się interesująca konferencja prasowa. To właśnie na niej Vivo ogłosiło swój nowy model smartfona, który w żadnym stopniu nie ustępuje pola topowym flagowcom konkurencji. Może się wydawać, że nazwa Vivo jest znajoma. Wszystko dlatego, że kilka miesięcy temu producent postanowił zaskoczyć cały świat i stworzyć smartfona, który w założeniu miał być przezroczysty.

Vivo X7 na grafikach koncepcyjnych wyglądał zjawiskowo, ale finalnie okazał się tylko sprytnym zabiegiem marketingowym. Model oczywiście nie był w pełni przezroczysty, a co więcej, producent nawet nie próbował tego dziwnego założenia osiągnąć. Smartfon finalnie specyfikację miał więcej niż przyzwoitą, ale krótkotrwały szał na Vivo minął tak szybko jak się zaczął. Chcąc iść za ciosem chiński wykonawca nie mógł zwolnić tempa, ale tym razem na szczęście nie zaryzykowano i nie oszukano klientów.

Vivo Xplay 6 zdjęcie smartfona

Vivo Xplay 6 kontynuuje panujący od paru już lat trend i model dostał zaokrąglone boki. Wyświetlacz o przekątnej 5,46 cala charakteryzuje się rozdzielczością 1440×2560 px. Pod maską ukrywa się Qualcomm Snapdragon 820 wspomagany przez grafikę Adreno 530 oraz aż 6 GB RAM. Na dane użytkownika przeznaczono 128 GB. Ogromne wrażenie robią też zamontowane w sprzęcie moduły aparatów. Na tylnym panelu widać podwójny obiektyw, a obsługuje go matryca Sony IMX362 o wartości 12 Mpix. Dodajmy do tego 4 osiową stabilizację obrazu oraz wyjątkowo jasny obiektyw o przysłonie f/1.7. Robi wrażenie. Tak samo jak przedni aparat, którego matryca ma aż 16 Mpix.

Vivo Xplay 6 posiada jeszcze jeden atut. Jest nim pojemny akumulator (4080 mAh), który będzie można szybko naładować. Przy tym wszystkim smartfon ma tylko 5,2 milimetra grubości. Ile przyjdzie nam zapłacić za Vivo Xplay 6? W przeliczeniu to 655 dolarów, a model trafić ma do sprzedaży po 16 grudnia.

Źródło: PhoneArena
Fot: jw.

_____________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6482 More posts in News category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...