You are here
VRIZZMO Volt MK2 – polski sukces na rynku VR Sprzęt 

VRIZZMO Volt MK2 – polski sukces na rynku VR

Na rozwijającym się rynku urządzeń dedykowanych wirtualnej rzeczywistości nie mogło zabraknąć polskiego akcentu. Dzięki startupowi, dostaliśmy VRIZZMO Volt MK2 – wyjątkowe pod względem konstrukcji i zalet gogle, które mogą ostro namieszać u konkurencji.

VRIZZMO Volt MK2 jest już drugim urządzeniem z rodziny Volt. Te mobilne gogle VR są kompatybilne ze smartfonami z systemami Android, iOS i Windows Phone, które mają czujnik ruchu. Skonstruowano je tak, by można było przymocować do nich smartfony o przekątnej obrazu większej niż 5 cali i te o przekątnej 4,5 cali. Trzeba przyznać, że mocowania są dość solidne. Umieszczanie smartfonu w urządzeniu jest proste – należy wsunąć go delikatnie pomiędzy przednią ściankę gogli i zwrócić uwagę, czy smartfon umieszczony jest dokładnie poziomo.

VRIZZMO Volt MK2 charakteryzuje się świetną optyką, która jest najlepsza na rynku, jeśli chodzi o podobne urządzenia. Dzięki podwójnemu układowi soczewek, obraz jest mniej zniekształcony, a konstrukcja gogli gwarantuje pole widzenia o zasięgu powyżej 110 stopni (FOV). Pozwala to na większe zanurzenie się w świat wirtualnej rzeczywistości.

Gogle są lekkie i ważą tylko 250 gramów. Elementy, które przylegają do twarzy wykonano z miękkiego i higienicznego materiału, zaś mocowania urządzenia dają komfort użytkowania. Jest to niezwykle ważne, ponieważ najcięższy w goglach jest umieszczony w nich smartfon. Niewielkie rozmiary VRIZZMO pozwalają umieścić smartfon maksymalnie blisko twarzy, co powoduje, że praktycznie nie odczuwa się założonych gogli.

Dla wygody użytkownika wbudowano dodatkowe przyciski, które współpracują z aplikacjami wspierającymi aplikacje VRIZZMO oraz zastępują magnes w Google Cardboard.

Koszt VRIZZMO Volt MK2 wynosi 59,99 euro, czyli 249 złotych. W skład zestawu wchodzą gogle, instrukcja obsługi, pasek do mocowania gogli oraz adapter dla mniejszych smartfonów.

Za VRIZZMO stoi Dariusz Żołna, znany m.in. ze stworzenia gry Hans Kloss. 

Więcej informacji: Vrizzmo

 

Źródło: vrstream.fr

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Related posts

Leave a Comment