Walka z piratami trwa w najlepsze… Jak z tą plagą radzą sobie twórcy „The Talos Principle”?

Najgorsze co może spotkać gracza, to niemożność ukończenia gry. W taki właśnie sposób postanowili walczyć z użytkownikami nielegalnych kopii swojej produkcji, twórcy „The Talos Principle”.

Podobne przypadki miały, już miejsce wielokrotnie. Nie trzeba długo szukać i wystarczy sięgnąć pamięcią do wcześniejszej produkcji studia Croteam, a mianowicie trzecia odsłonę „Serious Sama”. Tam piraci musieli się zmagać z nieśmiertelnym czerwonym skorpionem.

Tym razem zespół z Zagrzebia postanowił utrudnić rozgrywkę jeszcze bardziej. Otóż każdy posiadacz nielegalnej kopii, który postanowi skorzystać, w grze z windy… Zostanie w niej uwięziony! Oczywiście, kwestią czasu jest to, kiedy pojawi się odpowiednia łatka naprawiająca, ów problem. Jednak istnieje nadzieja, iż część piratów, która pobrała grę z sieci, zdecyduje się na legalny sposób zaopatrzenia się w tytuł.

http://www.youtube.com/watch?v=iAVh4_wnOIw

Trzeba zaznaczyć, iż pomysł studia Croteam nie należy do najoryginalniejszych. Do dziś środowisko graczy pamięta produkcję „Earthbound”, gdzie przed walką z ostatnim bossem gra resetowała się, przy okazji kasując wszystkie sejwy. Przyznacie, że można się nieźle wku***. Chciałem napisać, wzburzyć.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...