Watch dogs 2 sreen z gry pokazujący Marcusa

Watch dogs 2 – zwiastun w wykonaniu Polaków

Ubisoft zaprezentował wczoraj swoje nowe dziecko. Czy Watch Dogs 2 ma szansę zrehabilitować studio?

Watch dogs 2 sreen z gry pokazujący Marcusa

Największą zmianą w stosunku do poprzedniej części gry, będzie postać protagonisty. Nie będziemy sterować już ruchami Aidena Pearce’a i to możemy uznać za duży plus. Wykreowana przez Ubisoft postać nie miała w sobie za grosz charyzmy i od samego początku rozgrywki drażniła. Posłuchano głosów graczy z całego świata i wprowadzono Marcusa. To właśnie nim będziemy przemierzali otwarty świat drugiej części.

W zaprezentowanych materiałach widać, że sam trzon rozgrywki pozostanie ten sam. Dalej będziemy mieli do czynienia z utalentowanym hackerem, choć jego motywy nie są jeszcze do końca znane. Wiadomo, że pojawi się tajemnicza organizacja DedSec, której zadaniem ma być sabotowanie oraz obalenie korporacji zadomowionych w San Francisco. Jak widać lokacja także uległa zmianie. Z mokrego i smutnego Chicago przenosimy się do rozświetlonej oraz ruchliwej metropolii. Na ile zostanie ona zasiedlona przez developera w postaci poboczne trudno jeszcze wyrokować. Chcielibyśmy aby miasto żyło, ale już wielokrotnie nam to obiecywano. Pamiętamy niestety, że „Watch dogs” miejscami było dość… puste.

http://www.youtube.com/watch?v=ixDxJ_X1pfo

Watch dogs 2” to także zmiany w samym hakowaniu. Teraz włamiemy się do praktycznie każdego urządzenia w mieście. Wliczając w to samochody (model jazdy ma być zjadliwy), a także postaci i ich mobilne sprzęty. Nie będziemy ograniczeni tylko do jednej osoby „na raz”, druga część pozwoli na „hurtowe” badanie przechodniów. Pojawią się też liczne gadżety, którymi będziemy mogli sterować. Dron czy niewielki samochodzik staną się nieodłącznym towarzyszem Marcusa. Sterując bohaterem gracze dostaną wybór – przejść „Watch dogs 2” po cichu i bez zabijania kogokolwiek lub poprzez rozwalanie wszystkiego wokoło.

Opublikowany zwiastun nie został nakręcony bezpośrednio z gry, ale robi ogromne wrażenie. Doskonale zbudowana dynamika, pokazanie świata i wprowadzenie w klimat. Cieszy to, że ludzie za niego odpowiedzialni to nikt inny jak ekipa Platige Image. Przypomnijmy, że to oni odpowiedzialni byli za stworzenie animacji do „Wiedźmina” czy ostatniego projektu o Legendach. Brawo! Panowie odwalili kawał doskonałej roboty.

Źródło: Ubisoft, Facebook
Fot: jw.

_____________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...