Wielki powrót Pokemonów – premiera nowych gier, już w listopadzie

W listopadzie na rynku ukażą się odświeżone wersje zeszłorocznych hitów spod znaku Pokemonów. Swoją premierę na konsole Nintendo 2DS oraz 3DS, będą miały Pokemon Ruby i Sapphire z Game Boya Advance.

Świat poznał, te śmieszne stworki, już w roku 1996, kiedy to swoja premierę w Japonii miały wersje Red oraz Blue. W naszym kraju największy rozkwit Pokemonów nastąpił w 2005 roku, za sprawą anime. Do tej pory pamiętam , jak z młodszym bratem z zapartym tchem śledziliśmy kolejne przygody Asha…

Od tego czasu na rynku pojawiło się wiele gier, z tego uniwersum, a już niedługo do rodziny produktów Nintendo zawitają kolejne dwie. Mowa o odświeżonych wersjach tytułów, które początkowo ukazały się na konsoli Game Boy Advance.

Oba wydania cieszyły się sporą popularnością co doskonale odzwierciedla skala sprzedanych egzemplarzy w ilości, aż 16 milionów sztuk. Seria od 10 lat nie traci na popularności.

http://www.youtube.com/watch?v=ywGSON9tNq0

Jak na tle poprzedników wypadną Pokemon Omega Ruby oraz Alpha Sapphire przyjdzie nam poczekać do czasu premiery, która ma mieć miejsce w okolicach listopada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...