slajdLGNowss

Wiemy już jakie nowości ze strony LG pojawią na MWC 2014

Lokalne oddziały LG nie mogły wytrzymać do rozpoczęcia targów Mobile World Congress i już zapowiedziały pojawienie się w ofercie, trzeciej linii urządzeń L-Style oraz LG G2 Mini. Naturalnie, oficjalna premiera owych urządzeń będzie miała miejsce dopiero w przyszłym tygodniu podczas MWC 2014.

slajdLGNowss

Południowokoreański producent idzie śladami gigantów branży mobilnej i tym oto sposobem już za kilka dni będziemy mogli zapoznać się z nowym urządzeniem – mniejszą wersją flagowego modelu LG G2. Nie oznacza to jednak, że na dzień dzisiejszy specyfikacja pozostaje tajemnicą. Przeciwnie, jest oficjalnie potwierdzona przez holenderski oddział LG.

LG G2 Mini

Smartfon wyglądem przypominać będzie swojego starszego brata, lecz w kwestii konfiguracji próżno szukać podobieństw. LG G2 mini pojawi się w dwóch wersjach. Różnicą będzie jedynie zastosowany procesor – Qualcomm Snapdragon 400 lub Tegra 4i. Pozostała część specyfikacji będzie jednakowa i tak w słuchawce znajdziemy 1GB pamięci RAM, 8 GB pamięci flash (możliwość rozszerzenia poprzez kartę MicroSD) oraz czytelny 4.7-calowy ekran qHD. Całość będzie pracowała pod kontrolą najnowszej wersji Androida KitKat 4.4.

gsmarena 001 13

L40, L70 oraz L90

Pierwszy z opisywanych modeli to L40 następca LG L3 II, będący przedstawicielem klasy budżetowej. W urządzeniu umieszczono dwurdzeniową jednostkę, taktowaną zegarem 1.2 GHz, 512 MB RAM oraz 4GB pamięci ROM. Niewielki ekran o przekątnej 3.5-cala wyświetli obraz w rozdzielczości 480×320 pikseli, co ma oczywiście swoje plusy. Zastosowany wyświetlacz będzie potrzebował niewiele energii dzięki czemu producent mógł zaoszczędzić na baterii (1540 lub 1700 mAh).

Kolejny smartfon L70 zastąpi LG L7 II. Procesor tutaj umieszczony nie różnic się niczym od tego zastosowanego w L40, lecz producent zdecydował się dołożyć pamięci, dzięki czemu użytkownik dostanie do dyspozycji 1GB RAM oraz 8GB pamięci flash.

4.5-calowy ekran, pracujący w rozdzielczości 800×400 pikseli powinien zapewnić komfortową pracę na urządzeniu.

Ostatnim, najmocniejszym smartfonem z serii L jest model LG L90. Znajdziemy w nim co prawda czterordzeniowy procesor, lecz jego taktowanie jest niskie (1.2 GHz), przez co w bardziej wymagających aplikacjach może zabraknąć mocy.

Najlepszą informacją jest jednak to, że wszystkie opisane modele będą pracować pod kontrolą najnowszego Androida 4.4 KitKat.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...