WildStar – dziś startuje otwarta beta!

Dziś wszyscy ci, którzy nie załapali się na zamknięte testy gry MMO od Carbine Studios, mają powody do radości. Właśnie startują otwarte bety-testy WildStar.

Premiera MMO WildStar nastąpić ma 3 czerwca. Aby wspomóc twórców w dopracowaniu do tego czasu gry, możemy wziąć udział w beta-testach. Swoje zgłoszenie do testów, które potrwają 10 dni, możemy zaakcentować wypełniając formularz dostępny na tej stronie. Osoby, które brały już udział w organizowanych przez producentów zamkniętych testach, będą mogły przeskoczyć ten krok i wykorzystać wcześniej stworzone konta, ściągając jedynie najnowszą aktualizację dla klienta gry.

W wersji beta postacie maksymalnie zdobędą 30 poziom doświadczenia, a testerzy, którzy brali udział w zamkniętych testach uświadczą wiele lokacji oraz umiejętności, które niebyły dotąd dostępne w ich wersji gry.

Cena wersji przeznaczonej na sklepowe półki ustalona została na 60$ w edycji standardowej oraz 75$ w opcji Digital Deluxe Edition. Należy przy tym zaznaczyć, iż produkcja wymagać będzie dodatkowo opłacenia comiesięcznego abonamentu w wysokości 14.99$ (13.99$ w opcji 3 miesięcznej, 12.99$ za 6 miesięcy, 10.99$ roczna opcja). Twórcy przygotowali kilka niespodzianek dla osób, które zdecydują się zamówić grę przed premierą. W dniach 13-23 maja, będą oni mogli zarezerwować nick dla swojej postaci i/lub gildii, otrzymają wcześniejszy dostęp do rozgrywki oraz liczne wirtualne przedmioty.

W tamach otwartej bety już dziś na Twitchu ma ruszyć transmisja na żywo z gry. Za to jutro planowany jest stream z udziałem deweloperów, a także sesję Q&A za pośrednictwem mediów społecznościowych.

http://www.youtube.com/watch?v=2dM21DxsVMc

Więcej o WildStar dowiecie się na oficjalnej stronie produkcji.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...