You are here
Wprowadź w życie postanowienia noworoczne z MyKronoz ZeFit 2 Pulse News 

Wprowadź w życie postanowienia noworoczne z MyKronoz ZeFit 2 Pulse

Z nowym rokiem większość z nas postanawia zabrać się za siebie. Zaczynamy chodzić na siłownię, biegać. W tym celu przydałby się jakiś gadżet wspmagający nas w ćwiczeniach. ZeFit 2 Pulse jest smartwatchem, który pomoże nam monitorować nasze osiągnięcia.

zegit 2 pulse

Święta się skończyły, czas zgubić zbędne kalorie i wdrożyć w życie noworoczne postanowienia. Pomocny nam w tym będzie zegarek ZeFit 2 Pulse od MyKronoz. Smartwatch wyposażono w czujnik tętna, dzięki któremu lepiej zmierzymy swoje osiągniecia. Im dłużej trenujemy, tym efektywniej spalamy kalorie. Aby robić odpowiednio długie treningi, trzeba kontrolować swój puls, w czym pomoże nam ZeFit2. Dedykowana aplikacja wyświetli  na smartfonie ilość spalonych kalorii oraz poda długość dystansu, jaki pokonaliśmy biegając. Zegarek jest kompatybilny z Androidem, iOS’em oraz Windows Phonem. Ważnym elementem ćwiczeń  jest odpoczynek, dlatego też  w smartwatchu zaimplementowano funkcje monitora snu. Dzięki niej zbadamy długość oraz jakość naszego snu. Możemy również planować swoje ćwiczenia. Ustalimy w ten sposób pewien rytm, do którego przyzwyczai się nasz organizm. Przez kilka dni możemy być nieco zmęczeni, a wraz z poprawą kondycji oraz sylwetki kolejne dni treningów nie będą dla nas problemem. Wszystkie funkcje są po to, żeby nasze  poczynania były jak najdokładniej mierzone.

ZeFit 2 Pulse kosztuje około 329 złotych. Nie jest to wygórowana cena za sportowy smartwatch z opcją mierzenia pulsu. Jeśli ktoś jest osobą aktywny lub od nowego roku zamierzasz taką się stać, to z pewnością ten zegarek pomoże mu w poprawie kondycji i zrzuceniu kilku niechcianych kilogramów. 

źródło: MyKronoz

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Related posts

Leave a Comment