Współpraca Apple z Logitech – gratka dla posiadaczy iPad’ów.

Co może powstać ze współpracy dwóch wielkich firm branży IT? Coś naprawdę użytecznego. Tak przynajmniej wygląda najnowsza klawiatura Logitech, stworzona specjalnie dla iPad’ów.


 

Wkrótce na rynek firma Logitech wprowadzi nowe akcesoria do iPada i iPada mini. Są to klawiatury – Logitech Keyboard Folio i Logitech Keyboard Folio Mini.

 

Jak podaje producent, będą to eleganckie oprawy, które będą miały za zadanie nie tylko świetnie wyglądać, ale także chronić tablety przed wstrząsami i zarysowaniami. Oczywiście ich głównym przeznaczeniem będzie bycie po prostu klawiaturą, której czasami wielu osobom brakuje w tabletach.

Akcesoria będą łączyć się z iPad’ami poprzez technologię Bluetooth, a fizycznie podczepiane będą za pomocą magnesów. Dodatkowo będzie można ustawić je tak, by móc oglądać filmy bez trzymania tabletu w rękach.

 

Mike Culver, vice prezydent działu rozwoju akcesoriów tabletów w firmie Logitech mówi: „To urządzenie to krok dalej. Połączyliśmy ekspertyzy naukowe z doświadczeniem w dziedzinie projektowania klawiatur. Całość wzbogaciliśmy najwyższej jakości materiałami. To sprawiło, że Logitech Keyboard Folio stał się urządzeniem dużo bardziej wyrafinowanym niż jakiekolwiek wcześniejsze klawiatury do iPada i należycie dbającym o jego bezpieczeństwo.”

 http://www.youtube.com/watch?v=_9wi_OX0Rvo

 

Klawiatura Logitech Keyboard Folio pojawi się w Europie już w kwietniu i będzie można ją kupić w cenie 439,99 zł, Logitech Keyboard Folio Mini dostępna będzie dopiero w maju, a jej cena będzie wynosić 349,99 złotych. Obydwa produkty wyjdą z fabryki w kilku wersjach kolorystycznych, aczkolwiek nie wiadomo, czy wszystkie kolory będą u nas dostępne.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...