Wyciekły zdjęcia przedstawiające nowego iPhone.

Jak zdążyliśmy się przyzwyczaić, nasi skośnoocy przyjaciele mają wyraźne problemy z zachowaniem tajemnicy. Po raz kolejny w sieci pojawiła się ciekawa informacja, która jak podaje C Technology dostarcza nam prawdziwe zdjęcia iPhona, prosto z fabryki.

Iphon5s750x300

Oprócz fotografii iPhone 5s (wykonanych prawdopodobnie w fabryce foxconn), na chińskim serwisie weibo.com znalazły się także informacje o szczegółach specyfikacji nowego urządzenia.

Tym sposobem dowiedzieliśmy się, że nowa słuchawka sygnowana logiem nadgryzionego jabłka, będzie wyposażona w 4 calowy ekran, mogący się poszczycić rozdzielczością 1136 x 640 pikseli. Technologia wykonania wyświetlacza to IGOS(wynalazek Sharpa stosowany w nowym iPadzie).

iphone5s1-175894

Za wydajność odpowiadać ma dwurdzeniowy procesor A6, wspierany przez czterordzeniowy układ graficzny PowerVR SGx544 oraz 2GB pamięci Ram. Patrząc na optymalizację dotychczasowych urządzeń Apple, możemy być pewni, że taka konfiguracja sprzętowa zapewni bezproblemową obsługę, nawet bardziej zaawansowanych produkcji.

Prawdopodobnie w iPhone 5s znajdziemy moduł NFC oraz czytnik lini papilarnych. O ile technologia komunikacji bliskiego zasięgu powoli staje się standardem, o tyle czytnik linii papilarnych, można znaleźć zaledwie w kilku urządzeniach.

iphone5s2-175894

Na chwilę obecną czekamy na oficjalne stanowisko Apple, w kwestii nowego iPhona.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...