Galaxy S10+

Wygląd Samsunga Galaxy S10+ będzie mocnym zaskoczeniem

Do premiery nowych flagowców Samsunga zostało sporo czasu, jednak liczba przecieków z nimi związanych nasila się. Najnowsze rendery powstałe na podstawie oficjalnych plików CAD ujawniają szczegóły wyglądu Galaxy S10+. Sprzęt niespecjalnie przypomina wytwór południowokoreańskiego producenta.

Galaxy S10+

Zgoda, patrząc na rendery prezentujące tytułowy smartfon, możemy znaleźć kilka cech upodabniających go do obecnych na rynku Samsungów. Niemniej, lwia część elementów wyróżnia Galaxy S10+ i czyni z niego produkt oryginalny.

Galaxy S10+ i nietypowe aparaty

Z grafik łatwo wywnioskować to, jak w Galaxy S10+ będą rozmieszczone aparaty fotograficzne. Na tylnej ściance znajdziemy podłużny moduł z aż trzema obiektywami. Zabrakło tutaj modułu z czytnikiem linii papilarnych. Ten został przeniesiony na front urządzenia, tuż pod ekran dotykowy. Nie powinno to nikogo za specjalnie dziwić, gdyż podobne rozwiązanie pojawia się w coraz większej liczbie smartfonów, szczególnie tych z wyższej półki cenowej. Jeśli sądzicie, że najwięcej dzieje się na pleckach urządzenia, muszę wyprowadzić was z błędu.

Ekran, co łatwo przewidzieć, zdobi niemal bezramkowy ekran. Krzywizny i zaoblenia mogą się podobać, szczególnie że nie znajdziemy tutaj notcha. Nie w klasycznej formie. Producent Galaxy S10+ zastosował tutaj bowiem nietypowy zabieg, którego efekty możecie oglądać na zdjęciu. Jeśli mam być szczery, propozycję Samsunga uważam za najbardziej urokliwe wcięcie ekranowe, z jakim się spotkałem.

Co w środku?

Specyfikacja nie jest niestety potwierdzona, ale dzięki przeciekom wiemy już, że Galaxy S10+ otrzyma 6,4-calowy ekran Super AMOLED, układ Qualcomma lub autorsk Exynos 9820 oraz złącze audio Jack 3,5 mm. Wszystko zostanie zamknięte w obudowie o wymiarach 157,5 x 75,5 x 7,8 mm.

Nie wiem jak wy, ale ja z niecierpliwością wyczekuję targów MWC 2019, podczas których sprzęt zostanie oficjalnie zaprezentowany.

Źródło: 91mobiles, @OnLeaks

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....