Wystartowała wakacyjna wyprzedaż na CDP.pl

Wakacje się rozpoczęły, a wraz z nimi czas letnich promocji na platformie CDP.pl. Jeśli macie na zbyciu trochę grosza, to za niewielką kwotę możecie poszerzyć biblioteczkę gier o naprawdę ciekawe tytuły.


„Łowcy promocji” mogą szaleć, przez najbliższe dwa miesiące, bo właśnie, przez taki okres na platformie dystrybucji cyfrowej – CDP.pl – pojawiać się będą gry, filmy, czy e-booki, w promocyjnych cenach, z obniżkami sięgającymi nawet 80%…. Oferta promocyjna będzie się zmieniać co kilka dni, więc warto często odwiedzać platformę CDP.pl, w poszukiwaniu nowych superokazji.

Początek obniżek CDP.pl zaczyna „z wysokiego C”. Wśród przecenionych produktów znajdziemy m.in. Mortal Kombat Komplete Edition za 17,49 zł, Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition za 22,99 zł, Arcania – Gothic 4 za 9,99 zł, czy Might and Magic Heroes VI za 29,99 zł.


Na osoby posiadające sporo szczęścia czekają również liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, tak cyfrowymi, jak i rzeczowymi. Na początek szczęścia próbować mogą miłośnicy książek oraz gier wideo. Do wygrania jest 5 czytników e-booków marki Onyx oraz 100 e-booków wydawnictwa Rebis. Szczegóły na temat akcji znajdziecie pod tym adresem. Fani gier z kolei nie powinni przegapić konkursu Wildstar. Na szczęśliwców czeka 5 zestawów „gra Wildstar + koszulka”. Pytania konkursowe wraz z regulaminem znajdziecie tutaj.

Jak wcześnie wspominałem oferta produktów ulegać, będzie zmianie co kilka dni, natomiast cała akcja zakończy się z ostatnim dniem sierpnia.

Źródło: CDP.pl

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...