Wysyp nowości od firmy Canyon – czy dobre słuchawki muszą być drogie?

Firma „Canyon” zaprezentowała nowe produkty z segmentu słuchawek. W ofercie pojawiły się nowe urządzenia nauszne i dokanałowe. Mają cechować się dobrymi parametrami, funkcjonalnością oraz ciekawym designem.

Na początek przyjrzyjmy się bliżej słuchawkom nausznym. Zaprezentowano dwa modele.

W przypadku CNS-HHP1 miłe pierwsze wrażenie robią dżinsowe wstawki. Materiał jest przyjemny w dotyku. Z kolei obszyte skórą nauszniki w zadawalającym stopniu tłumią niepożądane dźwięki z zewnątrz. Słuchawki wystarczy podpiąć do jakiegokolwiek smartfonu, a wbudowany w sprzęt głośnik umożliwi nam prowadzenie rozmów telefonicznych. Warto wspomnieć również o mocy 108 dB i impendancji na poziomie 32 omów. Sugerowana cena słuchawek zatrzymała się na kwocie 89,99 zł.

Drugim wprowadzonym modelem jest ten oznaczony symbolem CNS-CHP3BL. Urządzenie wykonano z tworzywa sztucznego wzbogaconego o skórzane akcenty. Pomimo tego, iż słuchawki wyposażono w dość masywne nauszniki, te idealnie się nadają do podróży, a to za sprawą składanej ramy. Czerwień, błękit i odcień żółci to kolory, w jakich dostępny jest sprzęt. „Canyon” idealnie tutaj się wstrzelił z kolorami w panującą obecnie porę roku. Model CNS-CHP3BL zaprojektowany został z myślą, o domowych systemach audio oraz odtwarzaczach multimedialnych, a zapłacimy za niego około 90 zł.

 

Ostatnimi słuchawkami z nowości firmy jest ZIPPER CNS-TEP1O. Produkt skierowany jest raczej do ludzi z dystansem. Pomijając odważne wzornictwo, paleta dostępnych kolorów również jest dość agresywna. Do wyboru mamy błękit, róż i odcień jaskrawopomarańczowy. Na szczęście Canyon zadbał również o konsumentów preferujących styl bardziej klasyczny i wprowadził do oferty urządzenie w kolorze czarnym. Cechą wyróżniającą owe słuchawki z całej rzeszy podobnych akcesoriów jest na pewno ich wygląd. Przetworniki połączone są z kablem 3.5mm przewodem imitującym suwak. Całość prezentuje się przyjemnie dla oka oraz sprawia wrażenie solidnej. Moc oszacowano na 93dB, a cenę modelu CNS-TEP1O ustalono na 39,99 zł.

 

Co nieco na temat nowych produktów zdecydował się powiedzieć Adam Rosiak, Product Line Sales Manager Canyon:

„Słuchawki to bardzo osobisty przedmiot, który dla młodych osób często słuchających muzyki staje się w pewnym sensie elementem garderoby, który powinien być spójny ze stylem danego użytkownika. Dlatego nasi projektanci chętnie sięgają po odważną kolorystykę oraz niestandardowe wykończenie dzianinami, takimi jak ponadczasowy dżins”.

Koszt oraz wygląd prezentowanych modeli wzbudza zainteresowanie. Pozostaje pytanie, czy w parze z nimi idzie również jakość?

Więcej informacji o produktach firmy „Canyon” znajdziecie pod tym adresem.

Źródło: Canyon

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...