Xperia S60 oraz S70 – premiera nowych smartfonów Sony nastąpi jeszcze przed targami IFA 2015?

Jak już wiadomo, „Sony” od dłuższego czasu pracuje nad nowym smartfonem, „Xperią Z5”, który ma zastąpić dotychczasowe modele tego producenta. Okazuje się jednak, że jeszcze przed debiutem „Z5” japoński koncern zaprezentuje dwa wysokiej klasy urządzenia o nazwach „Xperia S60” oraz „S70”.

Japoński gigant na rynku mobilnym ostatnio nie radzi sobie najlepiej. „Sony” wyklucza jednak możliwość zamknięcia lub sprzedania odpowiedzialnego za to działu. Pomimo kłopotów z przegrzewającymi się egzemplarzami „Xperii Z3+/Z4” producent z Kraju kwitnącej wiśni dalej planuje inwestować w urządzenia mobilne. Jeszcze przed wrześniowymi targami „IFA 2015” Japończycy mają zaprezentować dwa kolejne modele o nazwach „Xperia S60” oraz „S70” Urządzenia do sprzedaży mogą trafić w połowie sierpnia.

Według plotek mają to być high-endowe smartfony z „Androidem” reprezentujące nową linię produktów japońskiego producenta. Na tę chwilę wiemy tylko, że te wyposażone zostaną w 32 GB pamięci wewnętrznej. Model „S60” dostępny będzie w kolorach: białym, czarnym, koralowym oraz żółtym. Natomiast „S70” zostanie wypuszczony na rynek w odcieniach: bieli, czerni, zieleni oraz złota. Aby stać się właścicielem „Xperii S60” będziemy musieli liczyć się z wydatkiem rzędu 650-700 euro. Natomiast za „S70” zapłacimy w granicach 780-840 euro.

O ile plotki okażą się prawdziwe, trochę dziwi fakt wypuszczenia wspomnianych urządzeń przed Zet-piątkami, gdyż może to w pewnym stopniu zagrozić wynikom finansowym najnowszego reprezentanta serii „Z”.

Na to aby przekonać się, czy pogłoski okażą się mieć odzwierciedlenie w rzeczywistości, musimy niestety jeszcze trochę poczekać. Jak mówi jednak stare porzekadło: „W każdej plotce tkwi ziarno prawdy”.

Źródło: Phonearena.com

__________________________________________________

Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego e-sklepu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

558 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
cyberprzestępczość
Komputery kwantowe – nadzieja czy zagrożenie cyberbezpieczeństwa?

Wyścig do stworzenia pierwszego powszechnie stosowanego komputera kwantowego trwa - być może wkrótce poznamy producenta,...