Yanosik

Yanosik niebawem ze wsparciem CarPlay

Aplikacja Yanosik dla platformy iOS zyska wsparcie dla Apple CarPlay. Tak wynika z deklaracji twórców, z którą możemy zapoznać się na Twitterze. Pytanie, na ile odpowiedź Yanosika była szczera…

Yanosik
fot. Yanosik

Yanosik to szalenie popularna w naszym kraju usługa, która zaskarbiła sobie uznanie ogromnej liczby użytkowników. Wygląda na to, że niebawem zostanie w niej zaimplementowane wsparcie dla Apple CarPlay. Nie znamy co prawda konkretnej daty debiutu, jednak oczekiwanie nie powinno być zbyt długie.

Yanosik dla CarPlay

CarPlay zostało „otwarte” dla innych aplikacji spoza ekosystemu Google jakiś czas temu. Deweloperzy sukcesywnie dodają do przeróżnych programów wsparcie dla CP, jednak nie dotyczy to niestety naszego rodzimego Yanosika. Antyradar, bo nim jest po części wspomniana aplikacja, ostrzega nas codziennie przed fotoradarami, policyjnymi kontrolami, nieoznakowanymi wozami policji, ale to nie wszystko. 

Twórcy pozwalają zgłaszać także wypadki lub inne utrudnienia drogowe. Niebawem, korzystanie z narzędzia będzie możliwe również przy wykorzystaniu CarPlay.

Źródło: Twitter

One Comment

Dodaj komentarz

3832 More posts in artykuły category
Recommended for you
Wyjątkowe telewizory dla osób ceniących klasę i mocne brzmienie

Idealny obraz pełen detali, rozbudowany system audio zaprojektowany przez Bowers & Wilkins oraz wyjątkowe wzornictwo...