Yuneec Breeze 4K

Selfie dron, czyli Yuneec Breeze 4K

Zdaje się, że fascynacja rynkiem dronów powoli opada. Nie ma jednak lepszego sprzętu do tworzenia materiałów z powietrza, a w szczególności dla kogoś, kto nie dysponuje ogromnym budżetem. W sklepach urządzeń jest multum, ale zdarzają się i takie, które wyróżniają się na ich tle. Jednym z nich jest Yuneec Breeze 4K.

Yunecc Breeze 4K

Do czego można używać drona? Oczywiście pierwsze co przychodzi na myśl, to latanie. Nie ma co się jednak oszukiwać, to po jakimś czasie może się znudzić. Podobnie jak ze zdalnie sterowanymi samochodami, które bez odpowiedniej oprawy mogą w końcu wylądować na dnie szafy. Tym bardziej wybierając drona, warto dobrze się zastanowić, do czego będzie on wykorzystywany. Bo można go wykorzystać do wielu rzeczy, np. do zrobienia selfie.

Yuneec Breeze 4K

Wprawdzie Yuneec Breeze 4K nie jest najnowszym sprzętem an rynku, ale zdążył się już na nim zadomowić. Oznacza to, że użytkownicy będą mogli spokojnie sprawdzić w recenzjach czy opiniach, jak rzeczone urządzenie sprawuje się w rzeczywistości. No i oczywiście, teraz Yuneec Breeze 4K będzie znacznie tańszy, niż w chwili swojej premiery. Co takiego potrafi ten dron i czy warto się nim zainteresować?

Warto zaznaczyć, że opisywane urządzenie najlepiej sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, bo choć jego parametry są więcej niż dobre, to w przypadku bardziej profesjonalnych zadań, Yuneec może nie nadążać. Co nie oznacza, że będą problemy z jego obsługą czy cokolwiek takiego. Yuneec Breeze 4K ma całkiem interesujące parametry, a wśród nich najważniejszym wydaje się możliwość nagrywania wideo w rozdzielczości Ultra HD, czy popularnym 4K. Matryca CMOS umieszczona wewnątrz drona ma 13 Mpix, czyli całkiem nieźle. Dodajmy do tego szeroki kąt widzenia, który wynosi aż 117 stopni. Warto zaznaczyć, że urządzenie wyposażono w optyczną stabilizację obrazu, choć nie w chwili, kiedy nagrywane jest 4K. Za to w FullHD bez trudu nagramy obraz w 60 lub nawet 120 klatkach na sekundę.

Co potrafi dron do selfie?

Oczywiście sam dron ma kilka funkcji, które ułatwiają jego obsługę. Szczególnie tym, którzy do tej pory nie mieli możliwości sterowania tego typu urządzeniem. Dron do obsługi potrzebuje specjalnej aplikacji, ale ta dostępna jest na Androida, jak i iOS. Da się tam między innymi ustawiać interesujące nas parametry. Dodatkowo aplikacja oferuje kilka trybów, które pomogą w nagrywaniu materiałów. Klasyczny, czyli Orbita, sprawia, że dron będzie krążył wokół zaznaczonego mu obiektu. Oczywiście, tym obiektem możemy być my sami.

Kolejne tryby to Selfie, czyli urządzenie automatycznie będzie kierowało na nas swój obiektyw, a my będziemy mogli nagrywać lub fotografować swoją osobę z nietypowych kątów. Będziemy mogli także udostępniać swoje zdjęcia na najpopularniejsze portale społecznościowe. Aktywnych użytkowników powinna ucieszyć opcja Follow Me, czyli śledzenie poruszającego się obiektu oraz oczywiście Return Home, czyli powrót, kiedy zapędzimy się dronem zbyt daleko. Tak też może się zdarzyć, bo urządzenie porusza się z prędkością maksymalna do 5 metrów na sekundę, a jego zasięg to 100 metrów. Akumulatory powinny zapewnić zabawę do około 12 minut nieprzerwanego lotu, czyli całkiem przyzwoicie.

Jeżeli więc szukacie niedrogiego drona, który posłuży wam do kręcenia wyjątkowych materiałów, warto zainteresować się Yuneec Breeze 4K.

Drony i inne urządzenia, które pomogą wam rozkręcić karierę, znajdziecie w naszym sklepie internetowym.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...