Zaginięcie Ethana Cartera – poznaliśmy kilka nowych faktów

Znamy coraz więcej szczegółów o polskiej grze studia The AstronautsThe Vanishing of Ethan Carter. Dokładna data premiery jest jeszcze nieznana. Można, jednak przypuszczać, że takowa informacja pojawi się niebawem.

Twórcy pochwalili się niedawni, iż wersja alfa produkcji jest już ukończona i tytuł można przejść od początku do końca. Ogłoszony został polski wydawca gry, którym okazała się firma CDP.pl. The Vanishion of Ethan Carter ukaże się zarówno w wersji pudełkowej, jak i edycji cyfrowej.

Ważną informacją dla graczy będzie zapewne dowolność, jeśli chodzi o wersje językowe produktu. Do wyboru będziemy mieć, bowiem polski oraz angielski dubbing, a dodatkowo napisy w obu językach. Ekipa z The Astronauts uczyniła miły gest w stronę miłośników elektronicznej rozrywki.

Na temat owych udogodnień wypowiedział się Adrian Chmielarz – autor projektu:
„Polska wersja The Vanishing jest dla nas wszystkich wyzwaniem, dlatego wspólnie z CDP.pl pracujemy nad dopieszczeniem wszystkich szczegółów, obsadą aktorską i nawet najdrobniejszymi niuansami językowymi, które mają ogromne znaczenie dla właściwego poprowadzenia historii i samej opowieści. Każde słowo, a nawet sposób jego wypowiedzenia, mogą być dla graczy wskazówką lub mogą go wprowadzić w błąd. Nie mówiąc już o klimacie gry, który może zostać zakłócony przez jedną fałszywą nutę.”

Niestety, do tej pory nie poznaliśmy najbardziej istotnej dla wielu informacji, czyli na, kiedy wyznaczona została data premiery gry. Wiemy jedynie, że tytuł ma się pojawić na jesieni, tego roku.

http://www.youtube.com/watch?v=dwe6UFGvCS4

Więcej o The Vanishing of Ethan Carter dowiecie się na oficjalnej stronie gry oraz z naszych wcześniejszych publikacjach.

Źródło: The Astronauts

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...