You are here
Zainstaluj aplikację Google Camera 7.0 z Pixela 4 Aplikacje artykuły mobile News 

Zainstaluj aplikację Google Camera 7.0 z Pixela 4

Wielkimi krokami zbliżamy się do prezentacji nowych smartfonów Pixel 4. W zasadzie urządzenia te kryją przed nami coraz mniej tajemnic. Nasilające się wycieki, a nawet półoficjalne prezentacje urządzeń dają nam niemal pełny obraz tego, czym będzie nowy Pixel. Teraz, za sprawa kolejnego doniesienia możemy poznać możliwości aplikacji Google Camera 7.0 preinstalowanej na nadchodzących smartfonach tegoż producenta.

Pixel 3a Vipmultmedia 2
Pixel 3a

Do sieci wyciekła właśnie aplikacja Google Camera 7.0 pochodząca z, a jakże, nadchodzącego flagowca giganta z Mountain View. Znajdziemy w niej kilka interesujących nowości czyniących z Pixela nieco bardziej fotograficzny sprzęt. Co ciekawe, program możecie pobrać na własne smartfony.

Google Camera 7.0 w sieci!

Tytułowa aplikacja wprowadza do Pixela kilka interesujących możliwości. W trybie Portretu pojawiła się opcja retuszu twarzy, która może przydać się fanom tego typu modyfikacji. Tryby aparaty zostały przeniesione dokładnie pod spust migawki, a to oznacza, że interfejs Google Camera 7.0 jest inspirowany interfejsem aparatu iPhone’a. To oczywiście nic złego, wręcz przeciwnie. Rozwiązanie gigant z Cupertino jest zwyczajnie wygodne.

Google Camera 7.0
fot. XDA

Chcąc udać się do panelu z ustawieniami, nie musimy przenosić się do zakładki „więcej”. Od teraz dostęp do menu ustawień znajduje się na każdym ekranie apki. Podoba mi się także rezygnacja z dotychczas stosowanego górnego paska funkcyjnego i zastąpienie go znacznie większym i czytelniejszym panelem wyboru funkcji. Na pochwałę zasługuje również opcja szybkiego uruchomienia nagrywania poprzez dłuższe naciśnięcie spustu migawki. Niestety, rozwiązanie to jest ograniczone rozdzielczością 720p.

Najlepszą informację zostawiłem na koniec. Okazuje się, że Google Camera 7.0 możecie przetestować na własnych smartfonach. Jednakże warto mieć na uwadze to, że apka nie zadziała u każdego. Niemniej, próbować warto. Program pobierzecie z repozytorium APK Mirror.

Na Vipelektrogadzet znajdziecie mnóstwo rozsądnie wycenionych smartfonów.

Źródło: XDA

Related posts

Leave a Comment