[Zapowiedź] JBL Trip – z pewnością nie jest to kolejny przenośny zestaw głośnomówiący

Kilka dni temu w moje ręce trafiło dość ciekawe urządzenie. Mowa o JBL Trip, który w teorii jest jedynie bezprzewodowym głośnikiem dedykowanym kierowcom. W praktyce, możliwości oferowane przez sprzęt czynią z niego świetnego kompana samochodowych wycieczek, lecz równie dobrze sprawdzi się w przypadku małych domówek lub wypadów za miasto.

0JBLTRip750x300

Urządzenie jest naprawdę niewielkie, wręcz niepozorne. Pierwsze wrażenia po otworzeniu pudełka były pozytywne, ale nie przypuszczałem, że sprzęt zaskoczy mnie świetną jakością dźwięku, o prowadzeniu rozmów w szumie podczas szybkiej jazdy samochodem nie wspomnę.

Cóż – radio samochodowe wyposażone w Bluetooth pozwalające połączyć się ze smartfonem to świetny wynalazek. Niestety nie znajdziemy go w każdym aucie, zaś rozmowy prowadzone przez ów zestaw nie będą wcale takie „czyste”. Z pomocą przychodzą tutaj producenci sprzętu audio, oferując podobne rozwiązanie, cechujące się jednak o wiele wyższą jakością i komfortem użytkowania. Jedną z propozycji jest testowany przez mnie JBL Trip.

JBlTripsdsXX

Długi czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu, sprawny system redukcji szumów, stabilne połączenie bezprzewodowe, prostota montażu – tymi oraz wieloma innymi zaletami JBL zamierza przekonać do swojego produktu przyszłych nabywców. Pytanie – czy sprzęt faktycznie cechuje powyższy opis. Nie pozostaje mi nic innego, jak skonfrontować ów zapewnienia z rzeczywistością. Właściwie robię to już od kilku dni i jak na razie nie mogę powiedzieć złego słowa o TRIP-ie. Naturalnie, to nie koniec testów – urządzenie będzie musiało sprawdzić się jeszcze w kilku sytuacjach, ale jestem dobrej myśli.

Jeśli jest coś, czego chcielibyście dowiedzieć się o gadżecie, który aktualnie „katuję”, koniecznie napiszcie o tym w komentarzu. Postaram się sprawdzić dla was każdą, nawet drobną rzecz, która może rozwiać wasze wątpliwości.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

239 More posts in testy category
Recommended for you
Sennheiser HD 100
Sennheiser HD 100 — recenzja podstawowych słuchawek zaufanej marki

Tytułowy producent znany jest z kosztownych słuchawek wysokiej jakości, ale myli się ten, kto uważa, że...