Zapowiedź Ralpha Demolki 2

Pamiętacie Ralpha Demolkę, antagonistę gry wideo Felix Zaradzisz? Wygląda na to, że już wkrótce powróci on w nowej produkcji, ale ma to być coś, co zaskoczy fanów…

Od czasu, kiedy Ralph Demolka starał się zdobyć medal, by móc zamieszkać razem z innymi „mieszkańcami” gry, minęło parę lat. Film animowany wyprodukowany przez Walt Disney Animation Studios okazał się sukcesem, dlatego postanowiono stworzyć jego kontynuację. Nikt bowiem nie lubi zarzynać kury znoszącej złote jaja.

Drugą część Wreck-It-Ralph zapowiedziano na 9 marca 2018 roku. Oficjalna informacja pojawiła się w dniu dzisiejszym w trakcie livestreamu na Facebooku. Niewiele wiadomo o nowej odsłonie filmu, jednak z informacji można wywnioskować, że znajdzie się w niej więcej odniesień do gier wideo niż miało to miejsce w pierwszej części. Na pewno mają się w niej znaleźć odwołania do Internetu.

Ralph Demolka 2 będzie kolejnym filmem, który nawiązywać będzie do gier wideo. Na początku 2017 roku w kinach pojawi się bowiem Tetris, a na 2019 rok przewidziano produkcję opartą na grze Minecraft. 

 

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...